Zostań testerem Husqvarna Automower® i weź #WolneOdKoszenia

Zostań testerem Husqvarna Automower® i weź #WolneOdKoszenia

90 dni darmowych testów automatycznej kosiarki Husqvarna Automower®, oszczędność czasu, regularnie koszony trawnik bez wysiłku, cicha i bezemisyjna praca, możliwość zarządzania maszyną z dowolnego miejsca na Ziemi za pomocą smartfona. To tylko część korzyści z udziału w innowacyjnym programie testerskim Husqvarna Automower®, którego II edycja wystartowała w połowie czerwca br.. Zgłoś się do programu już dziś i sprawdź osobiście benefity pracy kosiarki automatycznej w swoim ogrodzie! Czytaj dalej


 

Program testerski Husqvarna Automower® „Z czasem możesz wszystko” skierowany jest do właścicieli przydomowych ogrodów. Teren zieleni wokół domu wymaga sporego nakładu pracy i bywa niekiedy nie lada wyzwaniem. Pielęgnacja trawnika, zwłaszcza w sezonie jest czasochłonna i zajmuje do kilku godzin tygodniowo w zależności od powierzchni. Firma Husqvarna – światowy producent w produkcji kosiarek automatycznych, już po raz kolejny wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom i daje Klientom możliwość testowania swoich flagowych maszyn. 


Z czasem możesz wszystko   

Roboty Husqvarna Automower® pracują samodzielnie i bardzo cicho, dzięki czemu pozwalają zaoszczędzić czas na ważniejsze czynności niż koszenie trawnika i nie zakłócają spokoju rodzinie czy sąsiadom. Radzą sobie z nieregularnymi kształtami trawnika, wąskimi przejściami i stromymi zboczami, pokonują wzniesienia o nachyleniu do 40%, technologia GPS pozwala utrzymać trawnik na tej samej wysokości przez cały sezon, a wbudowana funkcja Automower® Connect umożliwia zarządzanie maszyną za pomocą smartfona z dowolnego miejsca na Ziemi. Kosiarki automatyczne pracują regularnie, przycinają drobne przyrosty trawy dzięki czemu nie ma konieczności jej zbierania i utylizacji. Dla ambasadorów pilotażowej edycji Husqvarna Automower® największymi benefitami z udziału w programie był widok pięknego, idealnie skoszonego trawnika bez wysiłku, cicha praca możliwa o każdej porze dnia i nocy oraz zaoszczędzony czas, który mogli przeznaczyć na realizację własnych pasji, dla rodziny, czy na inne ważniejsze czynności niż koszenie trawnika. 


Zostań testerem Husqvarna Automower® i weź #WolneOdKoszenia

 

Czytaj również: Międzynarodowy konkurs architektoniczny dla młodych talentów i profesjonalistów


- Tegoroczna edycja programu jest jednym z elementów zainaugurowanej pod koniec kwietnia br. kampanii społecznej CICHE SĄSIEDZTWO „Umówmy się na ciszę”, mającej na celu zwiększenie świadomości społeczeństwa z zakresu zagrożeń nadmiernego hałasu oraz podjęcie walki z tym problemem. Zanieczyszczenie hałasem to drugie zaraz po smogu największe zagrożenie środowiskowe dla naszego zdrowia i życia. Każdy z nas ma wpływ na to w jakim otoczeniu żyje, mieszka i odpoczywa. Poprzez kampanię społeczną zachęcamy, aby każdy na miarę własnych możliwości – osobistych i zawodowych - eliminował hałas z najbliższego otoczenia poprzez używanie do pielęgnacji terenów zieleni cichych maszyn akumulatorowych, zamiast głośnych urządzeń spalinowych. Kosiarki automatyczne Husqvarna Automower® pracują cicho i nie zakłócają spokoju rodzinie czy sąsiadom. A zatem uczestnicy naszego programu testerskiego poza weryfikacją benefitów robotów, przyłączą się również do naszej kampanii i niepisanej umowy społecznej „Umówmy się na ciszę”, dzięki czemu będą redukować poziom hałasu w miastach, dbać o ciche sąsiedztwo, zyskując w swoim najbliższym otoczeniu cichą, komfortową przestrzeń do pracy, odpoczynku czy na realizację własnych pasji - mówi Marcin Andrzejczyk, Regionalny Manager Marketingu na Europę Wschodnią Husqvarna. 


90 dni darmowych testów automatycznej kosiarki Husqvarna Automower®,

 

Czytaj również: Atrakcyjne nagrody w konkursie dla wykonawców ociepleń


Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 31 lipca 2019 r., przez specjalnie dedykowany portal: automowertest.pl. Wybranych kilkudziesięciu uczestników będzie relacjonowało
w swoich kanałach social media przebieg testu Husqvarna Automower® najnowszej i najbardziej zaawansowanej technologicznie serii X-line.

2019-06-30
Źródło: MWM PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19269 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 168

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >