Amazon uruchamia nowy program zniżkowy dla produktów codziennego użytku - Amazon Super

Amazon uruchamia nowy program zniżkowy dla produktów codziennego użytku - Amazon Super

W ciągu ostatniego roku zespoły Amazon pracowały nad tym, aby zapewnić klientom w Polsce szeroki wybór produktów, niskie ceny każdego dnia oraz szybką i niezawodną dostawę. Od momentu uruchomienia sklepu, oferta Amazon.pl zwiększyła się ze 100 do ponad 250 mln produktów w ponad 30 kategoriach, takich jak np. sprzęt sportowy, elektronika, kosmetyki i higiena osobista, książki, smartfony, zabawki, artykuły spożywcze. Wprowadzenie w październiku Prime, flagowego programu Amazon, zapewniło klientom bezpłatną dostawę milionów produktów, bez minimalnej kwoty zamówienia, nawet następnego dnia. Prime to również dostęp do popularnych i nagradzanych filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji Prime Video, darmowych gier i zawartości w grach w ramach Prime Gaming. Czytaj dalej

Teraz Amazon.pl uruchamia w Polsce Amazon Super. Program ułatwia zakupy niezbędnych produktów codziennego użytku, takich jak np. artykuły gospodarstwa domowego, higieny osobistej, produkty dla zwierząt, jak również książki, zabawki, elektronika, artykuły biurowe, oferując atrakcyjne ceny. Wszyscy klienci mogą wybierać spośród tysięcy produktów i otrzymują 5% zniżki przy wyborze od 5 do 20 produktów z kategorii „Super”, natomiast klienci Prime mogą skorzystać z 10% zniżki przy zakupie od 10 do 20 produktów objętych programem.

 

„Rok po uruchomieniu Amazon.pl i wprowadzeniu kilka miesięcy później Prime jesteśmy niezwykle zadowoleni z tego, jak ciepło przyjęli nas klienci w Polsce. Polska jest dla nas bardzo ważnym krajem i planujemy kontynuować inwestycje w nadchodzących latach, starając się zapewnić klientom jeszcze większy wybór produktów w atrakcyjnych cenach oraz jeszcze wygodniejszą i szybszą dostawę. Cieszymy się, że możemy udostępnić Amazon Super, pozwalając klientom zaoszczędzić przy zakupie produktów codziennego użytku. Polska jest jednym z pierwszych krajów na świecie, w których Amazon wprowadził ten nowy program” – powiedział Mourad Taoufiki, dyrektor generalny Amazon.pl.

 

Amazon uruchamia nowy program zniżkowy dla produktów codziennego użytku - Amazon Super

 

Czytaj również: Rusza Platforma e-Zamówienia, która umożliwi szybki i łatwy dostęp do wszystkich ogłoszeń o zamówieniach publicznych

 

Klienci Amazon zyskują dostęp do tysięcy produktów „Super”, które są oznaczone na stronach wyszukiwania, stronie szczegółowych informacji o produkcie i w koszyku. Specjalna strona programu na Amazon.pl pomaga odkrywać nowe produky i ułatwia ponowne zamówienia. Klienci znajdą tam objęte programem produkty znanych światowych marek (Bosch, Lego, Nivea, Philips, Vileda, czy Yankee Candle), a także polskich przedsiębiorców, takich jak np. Bakalland, Bambino, Bielenda, Delecta, Dermika, Gerlach czy Trefl.

 

Klienci w Polsce mogą wygodnie robić zakupy z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie, z łatwym procesem zwrotów i obsługą klienta w języku polskim za pośrednictwem aplikacji mobilnej Amazon oraz poprzez przeglądarki internetowe. Mogą również w prosty sposób przeglądać ciągle powiększającą się ofertę, czytać opinie klientów z całego świata, wyświetlać spersonalizowane rekomendacje, tworzyć listy zakupów i śledzić swoje zamówienia. Do wyboru mają płatności za pomocą kart Visa, Mastercard oraz za pośrednictwem usług Przelewy24 i BLIK.

 

Amazon Prime ma ponad 200 mln klientów w 24 krajach. W Polsce został wprowadzony 12 października 2021 roku. Klienci Prime mają dostęp do wszystkiego co najlepsze w ofercie Amazon w kategorii zakupy i rozrywka, od szybkiej i darmowej dostawy milionów produktów, bez minimalnej kwoty zamówienia, nawet następnego dnia, do popularnych i nagradzanych filmów oraz programów telewizyjnych, w tym Amazon Originals, darmowych gier w ramach Prime Gaming, a także ekskluzywnych ofert Prime przez cały rok. Każdy użytkownik może przetestować Prime w ramach bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego, wystarczy rejestracja na stronie https://www.amazon.pl/prime. Po tym czasie abonament Prime jest dostępny za jedyne 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

 

Czytaj również: MojWeterynarz.Online dostępny dla zwierzaków uchodźców z Ukrainy

 

Amazon w Polsce

Amazon działa w Polsce od 2014 roku. W 2020 roku amerykańska Izba Handlowa ogłosiła, że Amazon jest największym amerykańskim pracodawcą i trzecim co do wielkości amerykańskim inwestorem. Amazon stworzył ponad 25 tys. stałych miejsc pracy w dziesięciu nowoczesnych centrach logistycznych, a także w biurze Amazon Web Services w Warszawie oraz Amazon Development Centers w Gdańsku, Krakowie i Warszawie. Centra Rozwoju Technologii Amazon to pionierskie ośrodki badawczo-rozwojowe, które dostarczają innowacyjne rozwiązania wspierające produkty i usługi Amazon na całym świecie, w tym rozwiązania głosowe Alexa. Amazon zainwestował w Polsce od 2012 roku ponad 12 mld zł. Miliardy dolarów przeznaczył również na rozwój infrastruktury i usług technicznych, które pomagają małym i średnim firmom docierać do nowych klientów w kraju i zagranicą. MŚP oferują ponad połowę wszystkich produktów sprzedawanych na Amazon, a wartość ich eksportu liczona jest w miliardach dolarów. Ich działalność tworzy tysiące miejsc pracy w Polsce. W 2020 roku 2,5 tys. polskich MŚP prowadziło sprzedaż przez Amazon, osiągając średnie przychody ze sprzedaży na poziomie ponad 280 tys. EUR i sprzedając ponad 30 produktów na minutę.

 

W ramach działań wspierających lokalne społeczności i inicjatywy edukacyjne dla dzieci, Amazon uruchomił w 2021 roku 5 nowych, interaktywnych stref edukacyjnych STEM Kindloteka i obecnie prowadzi 40 takich punktów w różnych częściach kraju. Firma przekazała w ubiegłym roku ponad 500 tys. zł dziecięcym fundacjom onkologicznym w Polsce w ramach akcji Amazon Goes Gold. Serwisy Amazon wsparły 14 lokalnych fundacji, które pomagają potrzebującym, przekazując łącznie 400 tys. zł tylko w grudniu 2021 roku.

2022-03-21
Źródło: Amazon / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1474 Grupa: Trudne tema... Dziewczyny, ja zdecydowałam się ostatnio na pedicure hybrydowy i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Moje stopy nigdy wcześniej nie wyglądały tak dobrze. Zostawi...
  • Magazyn wyposażenie Liczba postów: 201 Grupa: Trudne tema... Jeżeli szukacie ekspertów w przypadku projektowania instalacji higienicznych i aseptcznych, to polecam Wam sprawdzić ofertę firmy - https://hygienicdesign.pl/oz...
  • Wizerunek firmy Liczba postów: 6 Grupa: Trudne tema... Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem. Jeżeli chodzi o mnie, to od wielu lat prowadzę własny sklep i wiem jak ważna role odgrywa reklama, dlatego zdecydo...
  • kraków parking Liczba postów: 4 Grupa: Trudne tema... Przy Wawelu jest dość duży z tego co pamiętam
  • zadaszenie tarasu Liczba postów: 6 Grupa: Trudne tema... Fajna sprawa taka markiza, ale chyba przecieka przez nią, prawda? No w deszczu sobie nikt nie posiedzi już na tarasie.

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17887 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 231

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >