Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości 2022

Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości 2022

Po dwuletniej przerwie JLL Polska wraca do organizacji jednego z najważniejszych wydarzeń sektora real estate – JLL 11. Charytatywnego Turnieju Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości 2022. Tegoroczne rozgrywki odbędą się 4 sierpnia w MONTA BEACH VOLLEY CLUB.

 

 

Jak w poprzednich latach głównym celem wydarzenia jest wspólne działanie na rzecz najbardziej potrzebujących. JLL planuje przekazać zebrane podczas turnieju fundusze organizacji, która wspiera najbardziej palące, aktualne potrzeby. W tym roku w związku z trwającą wojną, jako gest solidarności z naszymi sąsiadami, zgromadzone podczas aukcji charytatywnej środki przekazane zostaną na zbiórkę Fundacji Nasz Wybór – #solidarnizUkrainą. Stawiając w centrum zainteresowania obszar różnorodności, JLL planuje wesprzeć także Fundację Centrum Praw Kobiet.

 

Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości 2022

 

Czytaj również: Popularyzacja kolarstwa w Polsce wpierana przez Soudal

 

„JLL 11. Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości to szczególna okazja, by w duchu sportowej rywalizacji i zabawy integrować nasze środowisko, łącząc siły we wspólnym, wyjątkowym celu. Działając w duchu ESG chcemy wspólnie z naszymi partnerami i klientami napędzać pozytywne zmiany, które mają prawdziwe znaczenie” – komentuje Paulina Smaszcz, Head of Marketing & PR, JLL Polska.


Jak na każde wydarzenie sportowe przystało, nie obędzie się bez prawdziwej sportowej rywalizacji. Mecze 7-osobowych firmowych, amatorskich drużyn, w każdej minimum jedna kobieta, zostaną rozegrane na kilku boiskach równolegle, a rozgrywki prowadzone będą przez profesjonalnych sędziów i potrwają cały dzień. Sportową rozgrzewkę poprowadzą siatkarze, którzy od lat zasilają polskie drużyny siatkówki plażowej. W czasie rozgrywek darmowy wstęp na teren obiektu będą miały kibicujące rodziny i fankluby, przyjaciele, znajomi i cheerleaderki.

 

Po zakończeniu turnieju i wręczeniu nagród zwycięskim drużynom odbędzie się after party, w trakcie którego przeprowadzona zostanie aukcja charytatywna na rzecz wybranych organizacji – Fundacji Nasz Wybór na zbiórkę #solidarnizUkrainą oraz Fundacji Centrum Praw Kobiet.

 

Czytaj również: Można składać wnioski o dofinasowanie obozów sportowych dla dzieci i młodzieży

 

„Mam nadzieję, że w tym roku pobijemy rekord z 2019 roku, kiedy to wspólnie, łącząc 60 drużyn, 420 zawodników i 2 500 gości, zebraliśmy oszałamiającą kwotę 1 180 000 złotych, którą przekazaliśmy na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Wszystkim, którzy byli wtedy z nami, dziękujemy raz jeszcze za udział, energię, ducha walki i ogromne serce. Zapraszamy serdecznie do udziału w tegorocznej edycji” – dodaje Paulina Smaszcz.

 


2022-07-01
Źródło: Havas PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1506 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób dbacie o swoje zdrowie, a zwłaszcza o swoje stopy? Jeżeli szukacie sprawdzonych usług podologa na terenie Warszawy, to zdecydowanie polecam Wam sp...
  • Kredyt gotówkowy Liczba postów: 64 Grupa: Trudne tema... Zerknijcie - https://www.creditspace.pl/wakacje-kredy towe/ Co sądzicie o wakacjach kredytowych? Czy to jest dostępne też dla kredytów gotówkowych? Czytam różne....
  • Spsób na dobry sen Liczba postów: 9 Grupa: Aktualności Śpię dobrze dzięki muzyce do snu https://www.youtube.com/watch?v=e1ajx9bS 6F0 która mnie wycisza. Usypianie przy włączonych dźwiękach jest dla mnie bardzo ważne.
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 134 Grupa: Trudne tema... Jak się już zaczyna uzależnienie to nie można w nie brnąć dalej, należy jak najszybciej działać by się go pozbyć. W tym pomocne jest leczenie uzależnień prywatn...
  • Samochód ciężarowy Liczba postów: 144 Grupa: Trudne tema... Mogę podzielić się przydatnym portalem samochodowym, który został mi podpowiedziany na moim Citroën Berlingo rozmiar opon i felg, rozstaw śrub https://sizewheel...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18054 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 1032

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >