Czy jest możliwe, by dom był w cenie mieszkania?

Czy jest możliwe, by dom był w cenie mieszkania?

Deweloper MT Development wprowadził dwie oferty sprzedażowe, przybliżające nabywców do upragnionego mieszkania lub domu. Firma proponuje rozwiązania umożliwiające zakup nieruchomości większych od tych, na które klienci mogliby sobie pozwolić w dzisiejszych realiach. Czytaj dalej

 

W inwestycji Ożarów City powstającej w spokojnej okolicy Ożarowa Mazowieckiego trwa  promocja pod hasłem „Trzy pokoje w cenie dwóch”. Deweloper oferuje klientom wybrane mieszkania trzypokojowe w cenie zarezerwowanej do tej pory dla lokali dwupokojowych. To idealne rozwiązanie dla rodzin, którym trzeci pokój zdecydowanie poprawi komfort życia. Oferta obowiązuje do końca listopada. Na początku grudnia MT Development uruchomi świąteczną promocję dotyczącą  wybranych mieszkań z każdego pułapu metrażowego. Zniżki o wysokości do 10% umożliwią klientom zakup lokalu w cenie od 5 269 złotych za metr kwadratowy. Oferta będzie obowiązywać do 24 grudnia lub do wyprzedania mieszkań objętych specjalną ceną.

 

Czytaj również: Mało gotowych mieszkań do wyboru

 

Pierwszy etap inwestycji Ożarów City zostanie oddany do użytku 30 czerwca 2012 roku. W ramach tej fazy powstaną 72 mieszkania o metrażach od 40 do 74 m². Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum Warszawy, między innymi dzięki kolei, którą podróż z Ożarowa Mazowieckiego do centrum stolicy zajmuje zaledwie 23 minuty. Stacja znajduje się jedynie 15 minut spacerem od budowanej inwestycji. W powstającym w warszawskim Wawrze drugim etapie osiedla Rybaki V deweloper też wprowadził nowe zasady sprzedaży. Aktualnie klienci mają możliwość zakupu nieruchomości w czterech różnych wariantach wykończenia:

 

•    wariant pierwszy to stan surowy otwarty (z oknami), umożliwiający zakup domu w cenie mieszkania - już od 407 tys. złotych;

 

•    wariant drugi to stan surowy zamknięty, pozwalający na indywidualne wykończenie w dogodnym dla nabywcy terminie;

 

•    wariant trzeci to opcja „premium”, przygotowana z myślą o tych, którzy chcą się jak najszybciej wprowadzić i dysponują budżetem, który im na to pozwala. Po odbiorze nieruchomości pozostaje jedynie wykończenie łazienek, położenie podłóg, pomalowanie ścian oraz wstawienie drzwi wewnętrznych i mebli;

 

•    wariant czwarty to opcja „premium”, wzbogacona dodatkowo o montaż kolektora słonecznego na dachu budynku. Solar czerpie energię z promieni słonecznych, która jest następnie wykorzystywana do grzania wody, co pozwala ograniczać koszty eksploatacyjne.

 

Dzięki nowatorskiemu programowi sprzedaży, zakup domu stanie się możliwy także dla tych klientów, dla których do tej pory tego typu nieruchomości były nieosiągalne. To oferta również dla nabywców chcących rozłożyć w czasie koszty związane z wykańczaniem domu, a wariant trzeci i czwarty usatysfakcjonuje z kolei osoby, które chcą kupić nieruchomość w stanie wykończonym.

 

Czytaj również: Osiedle Rudy Rydz na półmetku budowy

 

MT Development informuje szczegółowo o tym, co oferuje w ramach każdego z wariantów. Jak podkreśla deweloper, nie ma możliwości, by klient nie miał świadomości za co płaci i jakie elementy wykończenia nieruchomości będą po jego stronie, a co za tym idzie, kiedy dom będzie faktycznie nadawał się do zamieszkania. Inwestycja Rybaki V składa się z 21 domów w zabudowie bliźniaczej i „trojaczej” o metrażach od 152 do 199 m². Inwestycję wyróżniają duże działki przynależące do domów, a także nietypowa dla tego typu zabudowy architektura.

 

 

Osiedle znajduje się przy wysokim brzegu Skarpy Wiślanej, co czyni je niedostępnym dla ewentualnych podtopień. Warto dodać, iż wszystkie domy w zabudowie szeregowej kwalifikują się również do programu „Rodzina na swoim”. Zakończenie budowy drugiego etapu osiedla planowane jest na drugi kwartał 2012 roku. Pod koniec października deweloper udostępnił klientom lokal pokazowy z biurem sprzedaży na terenie projektu. MT Development organizuje 26 i 27 listopada dni otwarte na terenie swojej trzeciej inwestycji – kameralnego budynku Poezji III w Wawrze. W trakcie imprezy klienci również będą mogli otrzymać atrakcyjne rabaty na zakup mieszkań, których w sprzedaży pozostało już zaledwie kilka. Wszystkie lokale w inwestycji objęte są programem „Rodzina na swoim”.

 

MT Development jest częścią międzynarodowego funduszu zarządzającego wielomilionowymi inwestycjami w imieniu różnorodnych instytucji finansowych, w szczególności prywatnych i publicznych funduszy emerytalnych. Od początku swojej działalności MT Development zrealizował na terenie Warszawy i okolic wiele projektów inwestycyjnych z dziedziny budownictwa mieszkań i domów, dzięki czemu zyskał zaufanie opinii publicznej.

Źródło: PRS / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19078 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 178

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >