Dwa nowe osiedla w Lublinie

Dwa nowe osiedla w Lublinie

NAP Invest Group rozstrzygnął przetarg na generalnego wykonawcę dwóch projektów mieszkaniowych w Lublinie o łącznej powierzchni 14 700 m kw. Lubelska spółka HENPOL zrealizuje Osiedle Nowy Początek przy ul. Strzeszewskiego na Ponikwodzie oraz Nowy Przylądek przy ul. Północnej, w dzielnicy Czechów.

 

Prace budowlane ruszają już we wrześniu tego roku.  Umowa między NAP Invest Group i HENPOL obejmuje wybudowanie przez generalnego wykonawcę dwóch projektów mieszkaniowych inwestora w Lublinie: Osiedla Nowy Początek, przy ul. Strzeszewskiego 13-15, o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań 10 400 m kw. oraz Osiedla Nowy Przylądek, przy ul. Północnej 4 - łącznie 4 300 m kw. oraz 400 m kw. powierzchni usługowej. Budowa obu osiedli rusza jeszcze we wrześniu.  

 

Czytaj również: Dni otwarte Dębowych tarasów

 

 

Zakres robót w inwestycji Osiedle Nowy Początek obejmuje wykonanie trzech, czterokondygnacyjnych budynków wraz z garażem podziemnym, jednopoziomowym, na 180 pojazdów, infrastrukturą techniczną, instalacjami, niezbędnymi urządzeniami i zagospodarowaniem terenu. Łączna kubatura projektu to 59 895 m³. Realizacja inwestycji podzielona jest na dwa etapy - w pierwszym powstanie 100 lokali mieszkalnych, w drugim – 80. Zakończenie pierwszego etapu planowane jest na koniec 2013 roku.

 

Czytaj również: Rekordowa wakacyjna sprzedaż mieszkań

 

 

Inwestycja Nowy Przylądek powstanie w centrum Lublina, na malowniczym zboczu, z którego rozciąga się widok na Stare Miasto. Zakres prac prowadzonych przez HENPOL obejmie realizację zespołu zabudowy mieszkalno-usługowej, składającej się z trzech budynków z usługami w parterze, wraz zagospodarowaniem terenu oraz garażem podziemnym na 85 samochodów. Cała inwestycja oferować będzie blisko 80 mieszkań w najbardziej popularnych na rynku metrażach od 35 m kw. do 90 m kw. Łączna kubatura projektu to 30 724 m³. Zakończenie realizacji przewidziane jest na rok 2014 roku. 

 

Źródło: Romedia / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17892 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 230

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >