"Dzień Otwarty" na osiedlu Saska w Warszawie.

Dom Development zaprasza w przyszłą sobotę na Dzień Otwarty na osiedlu Saska. Czytaj dalej

Dom Development SA, wiodący deweloper na polskim rynku, organizuje w przyszłą sobotę, 24 lipca 2010 r., Dzień Otwarty na osiedlu Saska w Warszawie, zlokalizowanym na granicy Saskiej Kępy i Gocławia, przy ul. Bora – Komorowskiego. W godzinach od 10.00-17.00 będzie można spotkać się z doradcami Dom Development, zapytać o mieszkania, które są dostępne w sprzedaży oraz dokonać formalności związanych z zakupem mieszkania i jego finansowaniem.

 

W ofercie sprzedaży znajduje się obecnie ponad 160 mieszkań z 470, które Dom Development wprowadził już do sprzedaży. Na 45 mieszkań została przygotowana specjalna oferta. Inwestycja jest wieloetapowa, a pierwsze mieszkania zostaną oddane do użytku w II połowie 2011 roku.

Realizacja inwestycji Saska rozpoczęła się od I etapu położonego najbliżej ulicy Bora-Komorowskiego, w którym zaplanowano 4 budynki, obejmujące łącznie 470 mieszkań. Powierzchnia mieszkań  dostępnych obecnie w ofercie wynosi od 40,9 do 131,5 m2, a ich przedział cenowy kształtuje się od 6600 do 9900 zł/m2.
W pierwszym etapie osiedla Saska znajdzie się również 21 lokali użytkowych o łącznej powierzchni 1 823,2 m2. W czasie Dnia Otwartego na klientów Dom Development czeka specjalna oferta dotycząca 45 mieszkań. Klienci którzy w najbliższym czasie zdecydują się na zakup mieszkania w osiedlu Saska otrzymają specjalną cenę oraz dodatkowo wyposażenie kuchni lub dużą niespodziankę wakacyjną.

OSIEDLE SASKA - NAJWIĘKSZY PROJEKT MIESZKANIOWY W DOTYCHCZASOWEJ DZIAŁALNOŚCI DOM DEVELOPMENT

Osiedle Saska będzie największym projektem mieszkaniowym w historii Dom Development. Największą dotychczas inwestycją spółki było osiedle Marina Mokotów, oddane do użytku w 2005 roku i zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, obejmujące blisko 1500 mieszkań oraz kilkadziesiąt domów.

 

Osiedle Saska zostanie zbudowane na 6,5 hektarowej działce w kształcie trójkąta, na której powstanie łącznie 1585 mieszkań w 11 budynkach o wysokości od VII - XIV kondygnacji. Inwestycja będzie projektem trzy etapowym: w I etapie powstanie w sumie 470 mieszkań, w II etapie 672 mieszkania, natomiast III etap przewidziany jest na 443 mieszkania. Średnia powierzchnia planowanych mieszkań to 61,3 m2.

W bliskim sąsiedztwie osiedla znajduje się naturalne jezioro o powierzchni około 2 hektarów, które Dom Development oczyści zagospodaruje do potrzeb rekreacyjnych nowego osiedla i obecnych mieszkańców tej okolicy. W części centralnej osiedla powstanie las z naturalnym poszyciem leśnym, do którego przesadzone zostaną ponad 8 metrowe drzewa o grubości pnia od 35 do 45 cm. Jest to unikatowe na skalę Polski rozwiązanie, które z powodzeniem sprawdziło się np. we francuskiej Bibliotece Narodowej w Paryżu, gdzie znakomity francuski architekt Dominique Perrault zaprojektował w nowoczesnym kompleksie bibliotecznym fragment sosnowego lasu.  

 

Na osiedlu zaplanowane zostały także place zabaw dla dzieci, ścieżki spacerowe oraz ławeczki rozmieszczone pośród rozmaitych mostków i wąwozów. Na osiedlu Saska znajdzie się również 55 lokali użytkowych o łącznej powierzchni 4561,5 m2 (lokale od 39,5 m2 do 179,7 m2).

Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum Warszawy - dojazd w kilkanaście minut al. Stanów Zjednoczonych, ul. Wał Miedzeszyński, Mostem Poniatowskiego, Mostem Łazienkowskim oraz Trasą Siekierkowską.

Osiedle zostało zaprojektowane przez pracownię Hermanowicz Rewski Architekci, natomiast jego generalnym wykonawcą jest firma UNIBEP SA.

 

 

Źródło: M+G / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Gdzie kupujecie ubrania? Liczba postów: 227 Grupa: Trudne tema... Ja polecam wam też sklep z odzieżą dla dzieci to nowa marka, prowadzi sprzedaż internetową. Znajdziecie w ich ofercie mnóstwo ubranek dla najmłodszych. Dobrej j...
  • auto firmowe Liczba postów: 63 Grupa: Trudne tema... Powiem Wam przede wszystkim, że jeśli mielibyście ochotę zdecydować się na ubezpieczenie OC i/lub assistance wypadkowy to powinniście poszukać sobie najlepszych...
  • panorama jako reklama firmy? Liczba postów: 312 Grupa: Trudne tema... Czy wiecie, co to jest mail marketing? Ja dopiero uczę się w tej kwestii i szukam sprawdzonej agencji, która służy fachowym doradztwem. Jak na razie znalazłam w...
  • o ciągłości działań biznesowych Liczba postów: 28 Grupa: Trudne tema... Czy wiecie jak stworzyć dobre hasła reklamowe? Na pewno muszą być proste i oryginalne. Szukam agencji, która zajmuje się takimi sprawami. Jak na razie wyszukała...
  • Obsługa informatyczna Łódź Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Obsługa informatyczna Łódź - Wdrażanie strategii cyfrowej dla Twoich procesów biznesowych. Oczywiście chętnie wesprzemy Cię również w realizacji Twojej indywidu...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17912 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 50

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >