Grupa WIŚNIOWSKI po raz kolejny z nagrodą TOPBuilder

Grupa WIŚNIOWSKI po raz kolejny z nagrodą TOPBuilder

Największy polski producent bram, drzwi i ogrodzeń zdobył tytuł TOPBuilder 2024 w kategorii „Innowacja” za bramę ogrodzeniową składaną WIŚNIOWSKI. To pierwsza na rynku brama składana z napędem ze znakowaniem CE.

 

 

Jak każdego roku, gala TOPBuilder gromadzi przedstawicieli branży budowlanej, producentów, architektów, ludzi nauki, finansów oraz organizacji środowiskowych. Także i tegoroczna edycja była świetną okazją do rozmów, ale i do zaprezentowania nowoczesnych rozwiązań, które zostały docenione przez Kapitułę Plebiscytu. Nagrodzone zostały zarówno produkty, akcesoria budowlane, jak i obiekty, projekty wzornicze oraz usługi. Wśród wyróżnionych znalazła się także marka WIŚNIOWSKI, która tytuł TOPBuilder zdobyła już po raz szósty.

 

Grupa WIŚNIOWSKI po raz kolejny z nagrodą TOPBuilder

 

Uwagę jury zwróciła brama ogrodzeniowa składana ze znakiem CE. Jej unikalna konstrukcja sprawia, że zajmuje mniej miejsca niż brama dwuskrzydłowa, natomiast otwiera się niemal dwukrotnie szybciej. To ogromny atut, zwłaszcza na wąskich i krótkich posesjach, z utrudnionym dojazdem, usytuowanych przy ruchliwych ulicach.

 

Grupa WIŚNIOWSKI po raz kolejny z nagrodą TOPBuilder

 

Czytaj również: Jakie korzyści przynosi przedsiębiorstwu zrównoważona produkcja?

 

Jej cechą szczególną jest to, że jako jedyna na rynku posiada certyfikat CE. Konstruktorzy firmy WIŚNIOWSKI zadbali o innowacyjny w skali kraju system zabezpieczeń, który dzięki specjalnemu profilowi rurowemu (międzyskrzydłowe zabezpieczenie przed zgnieceniem) pozwala uniknąć potencjalnego ryzyka podczas kontaktu z przeszkodą.

 

- Marka WIŚNIOWSKI znana jest z innowacyjnego podejścia w kwestii bezpieczeństwa i wyznaczania trendów technicznych, dlatego tym bardziej cieszymy się, że nasze autorskie rozwiązanie zdobyło przychylność Kapituły. Nagroda Top Builder 2024 jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ jest to w pewnym sensie głos branży – mówiła Monika Młynarczyk, dyrektor marketingu WIŚNIOWSKI.

 

Grupa WIŚNIOWSKI po raz kolejny z nagrodą TOPBuilder

 

Czytaj również: Wyjście za granicę dla polskich przedsiębiorstw to szansa na rozwój i poprawę wyników finansowych

 

Brama ta jest też wysoce funkcjonalna dzięki systemowi fotokomórek, który powoduje unieruchomienie jej w momencie wykrycia przeszkody. Automatyczne otwieranie bramy składanej to także oszczędność czasu czy uniknięcie zmoknięcia lub przewiania. Co ważne, może być ona produkowana w pełnym zakresie szerokości: od 3 do nawet 6 metrów. Przy wyborze bramy wjazdowej liczy się także jej estetyka. Kolekcje CLASSIC, LUX i MODERN, w jakich dostępna jest brama ogrodzeniowa składana WIŚNIOWSKI, umożliwiają jej dopasowanie do pozostałych elementów ogrodzenia, a system Home Inclusive™ WIŚNIOWSKI pozwala na idealne skomponowanie kolorów struktur i wzorów bram, okien, drzwi i ogrodzeń.

 

Grupa WIŚNIOWSKI po raz kolejny z nagrodą TOPBuilder

2024-05-16
Źródło: WIŚNIOWSKI / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 19217 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >