Interesują Cię lampy diodowe? Zapraszamy na pokaz Viva LED.

Interesują Cię lampy diodowe? Zapraszamy na pokaz Viva LED.

Zapraszamy na VIVA LED, kolejną wystawę polskich projektantów lamp diodowych, która tym razem zaprezentowana będzie podczas Areny Design w Poznaniu, wydarzenia, którego gościem honorowym będzie światowej sławy designer Karim Rashid.

Grupa zaprezentuje swoje oryginalne realizacje zarówno projekty, jak i wdrożone produkty oświetleniowe. Zebrane razem, pokazują rożne sposoby podejścia projektantów do nowych technologii oraz innowacyjne ich wykorzystanie, promują polski design oświetleniowy. Projektanci tworzący VIVA LED swoimi projektami odpowiadają na potrzeby współczesnego świata, zabierając głos w dyskusji o ochronie środowiska i nadmiernym zużyciu energii. Kwestie te narastają wraz z rozwojem uprzemysłowienia, wzrostem populacji, rozrastaniem się skupisk miejskich. Skierowanie uwagi na diody LED, choć są coraz częściej stosowane, uważają nadal za niezmiernie istotne i konstruktywne.


Inicjatywa wystawiennicza zawiązała się w 2008 roku. Jest całkowicie oddolna, non profit, niezależna od jakiejkolwiek instytucji, organizacji, co stanowi całkowite novum w działaniach na rzecz propagowania kultury. Za innowacyjność podejścia do promocji, Viva LED otrzymał tytuł Krajowego Lidera Innowacji 2008 za Innowacyjny Projekt z Dziedziny Kultury.

Na wystawie nowości zaprezentuje Emandes, Puff-Buff oraz Michał Radziemski.
Na wystawie będą pokazane także prace Alicji Panasiewicz, Piotra Paszkiewicza, Eweliny Cichockiej, Anny Turek, Olgi Łaniewskiej.
Źródło: Emandes / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18523 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 98

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >