Inwestycja w badania wzmacnia jakość produktów

Inwestycja w badania wzmacnia jakość produktów

Certyfikat uzyskany przez zakładowe laboratorium to kolejny element strategii jakościowej firmy. Kolejny i bardzo ważny, bo precyzyjne pomiary są gwarantem stabilności produktów.

 

W maju br. Ośrodek Certyfikacji i Normalizacji poświadczył zgodność badań jakościowych wykonywanych w laboratorium firmy Bolix z wymogami wytycznych Ośrodka.

 

Czytaj również: Nowy system dopłat do kredytów 

 

BOLIX spełnia wymagania dokumentów dopuszczeniowych, ale przede wszystkim utrzymuje wysoki, stabilny poziom parametrów wytrzymałościowych i aplikacyjnych produktów. Nie do przecenienia jest również fakt, że prawidłowość i precyzja w wykonywaniu pomiarów zapewnia wysoką jakość badań naukowych oraz nowych wdrożeń.

 


Badania wymagane przez ETAG 004, ZUAT, odporność na określone czynniki, przyczepność, współczynnik oporu dyfuzyjnego... To zaledwie część metod badawczych, będących przedmiotem certyfikacji. Wszystkie podlegały inspekcji Ośrodka Certyfikacji i Normalizacji Oddziału Szkła i Materiałów Budowlanych w Krakowie, który zajmuje się także stałym nadzorem, oceną oraz akceptacją funkcjonowania laboratorium.

 

Czytaj również: Okres wakacyjny nie straszny deweloperom 

 

Żywiecki producent chemii budowlanej wdrożył w tym roku systemy ociepleń, oparte na nowej linii wyrobów, których jakość potwierdziły specjalne, długofalowe badania starzeniowe. Uznanie dla metod badawczych Bolix wpisuje się więc w praktykę rozszerzania i udoskonalania oferty na podstawie rzetelnej oceny parametrów uzyskiwanych przez wprowadzane do niej komponenty. Certyfikat zewnętrznej jednostki o wieloletnim doświadczeniu w ocenie metod badawczych daje gwarancję, że produkty spełniają deklarowane wysokie parametry. To także podkreślenie roli laboratorium w procesie sukcesywnego zwiększania możliwości dostępnych materiałów budowlanych.

2013-09-02
Źródło: pointb / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Spsób na dobry sen Liczba postów: 122 Grupa: Aktualności Śpię dobrze dzięki muzyce do snu https://www.youtube.com/watch?v=e1ajx9bS 6F0 która mnie wycisza. Usypianie przy włączonych dźwiękach jest dla mnie bardzo ważne.
  • Sklep internetowy Liczba postów: 55 Grupa: Trudne tema... Strony hazardowe to także rodzaj sklepu internetowego. Tylko zamiast towarów kupują rozrywkę. Polecam wejść na najlepszą stronę z zakładami bukmacherskimi https...
  • Jaki podział domu po rozwodzie? Liczba postów: 654 Grupa: Trudne tema... A może uda Wam się jakoś porozumieć? Może nie wszystko jeszcze stracone? Nie podejmujcie zbyt pochopnie decyzji o rozstaniu, bo może jeśli się postaracie to uda...
  • Prawnik od rozwodów łódź Liczba postów: 10 Grupa: Trudne tema... Oczywiście taka pomoc jest na pewno bardzo ważna ale ja chcę jeszcze powiedzieć, że także niezwykle ważną opcją jest to aby wiedzieć czy warto pisać pozew o roz...
  • niezależni dealerzy samochodowi Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... W sumie ja jeszcze nigdy nowego auta nie miałem ale może kiedyś w przyszłości i ja również się na nie zdecyduję. Póki co udało mi się niedawno natrafić na bardz...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18327 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 113

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >