Kolejny krok w rozwoju Twojej firmy - Nav24 zaprasza na webinar

Kolejny krok w rozwoju Twojej firmy - Nav24 zaprasza na webinar

Wiele małych i średnich firm zwleka z wdrożeniem systemu ERP lub zmianą posiadanego rozwiązania na takie, które lepiej poradzi sobie z aktualnymi potrzebami organizacji. Najczęstszą blokadą okazuje się obawa o wysokie koszty i długi czas takiego wdrożenia. Zapraszamy na webinar, podczas którego udowodnimy, że ta obawa jest niesłuszna i pokażemy, jak szybko i tanio wdrożyć system ERP. Czytaj dalej

 

Zwlekanie z wdrożeniem systemu ERP może Cię sporo kosztować

Szukając oszczędności, firmy decydują się na rozwiązania tymczasowe, np. rozbudowywanie posiadanych rozwiązań we własnym zakresie czy tworzenie kolejnych Exceli. Długofalowym efektem takich działań jest pogłębianie chaosu organizacyjnego. Łatwo stracić rozeznanie w rosnącej liczbie stosowanych narzędzi, a ręczne wypełnianie kolejnych tabelek zabiera pracownikom cenny czas i odbija się negatywnie na ich efektywności. Im dłużej zwlekasz ze zmianą, tym trudniej wcielić ją w życie. Jeżeli stracisz kontrolę nad procesami zachodzącymi w Twojej organizacji, wdrożenie systemu ERP faktycznie może okazać się czasochłonne, kosztowne i obarczone dużym ryzykiem. Właśnie dlatego nie warto go odkładać, a najlepszy moment na decyzję o wdrożeniu jest właśnie teraz!

 

Poznaj Szybki Start z Dynamics 365 Business Central

Aby ułatwić podjęcie tego ważnego dla rozwoju firm kroku, w Nav24 opracowaliśmy nowe podejście do wdrożenia systemu ERP – Szybki Start. Opiera się on na wdrożeniu systemu przy wykorzystaniu gotowego pakiet konfiguracji oraz dostępnych Produktów Nav24.

 

Szczegóły dotyczące Szybkiego Startu przedstawimy podczas bezpłatnego webinaru „Kolejny krok w rozwoju Twojej firmy”, który odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 10.00. Dowiesz się z niego między innymi:

 

  • czy Szybki Start sprawdzi się w Twojej firmie;
  • jakie usługi obejmuje projekt wdrożeniowy;
  • jakie są przewidywane koszty takiego wdrożenia;
  • ile trwa cały proces;
  • dlaczego poznanie możliwości systemu na jak najwcześniejszym etapie wdrożenia ma ogromny wpływ na efektywność pracy.

 

Czytaj również: Program RENALDO dotyczący pilotażowych spółdzielni energetycznych zyskuje na popularności

 

Webinar poprowadzą Arkadiusz Leśniak, współzałożyciel Nav24, specjalista z zakresu rozwiązań  Microsoft Dynamics 365, Power BI i Power Apps oraz Marek Jaworek, Business Development Manager w Nav24. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu: zapisz się.

 

Czytaj również: Trwają zapisy na bezpłatny Warszawski Festiwal Nauk Inżynieryjnych z UTH

 

2023-03-22
Źródło: NAV24 / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18527 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 66

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >