Kompleks

Kompleks "Sport&fun" w Galerii Green Point w Poznaniu

Nietypowy – bo kameralny a jednocześnie znajdujący się w centrum miasta, oferujący supernowoczesne rozwiązania dla osób aktywnie spędzających czas – kompleks "Sport&fun" powstaje w Galerii Green Point przy ulicy Hetmańskiej. Czytaj dalej

Centrum sportowo-rozrywkowe "Sport&fun" tworzymy z myślą o ludziach aktywnych, a jednocześnie ceniących wielkomiejski styl życia. Jestem przekonany, że to miejsce będzie połączeniem wyjątkowej i atrakcyjnej architektury wraz z dynamiczną ofertą w zakresie sportu, rekreacji i rozrywki – podkreśla Wojciech Błaszak, pełnomocnik zarządu inwestora spółki Poz Bruk - Poznańskie Nieruchomości. – Pragniemy by nasz kompleks stał się także dodatkowo doskonałym miejscem do spotkań towarzyskich i biznesowych.
    Centrum będzie oferować m.in.: fitness z supernowoczesnym wyposażeniem, pub sportowy "Green Point", bowling, kino w formacie 5D.
    Klub fitness powstaje z myślą o celach prozdrowotnych. Sal do ćwiczeń będzie kilka (na powierzchni 2 tys m kw). – Nowość jaką planujemy to tzw. strefa kinesis – dodaje Wojciech Błaszak. – Powstaje ona we włoskiej stylistyce. To innowacyjne rozwiązanie. Podczas ćwiczeń wykonywanych w strefie kinesis pracują wszystkie grupy mięśniowe jednocześnie.
    Będą też naturalnie strefy – kardio, cyclingu, maszyn siłowych, wolnych ciężarów i treningu obwodowego oraz strefa maszynowego stretchingu.
    Ciekawym miejscem przyciągającym kibiców powinien stać się pub sportowy "Green Point". Ma on mieć charakter klubowy. Wejść do niego będzie można za okazaniem kart członkowskich. Jednak przy okazji największych imprez sportowych będzie on otwarty dla wszystkich. Atutem tego miejsca jest ekran LED (powierzchnia 15 m kw), który stwarza nieograniczone możliwości emisji najciekawszych wydarzeń medialnych. Sportowe wydarzenia będzie można oglądać m.in. z miejsc siedzących (krzesełka w kształcie piłek nożnych).
    Na piętrze galerii będzie również miejsce na bowling (amerykańska odmiana gry w kręgle). Te pomieszczenia są zaprojektowane w nowej aranżacji. Dodatkową atrakcją jest kino w formacie 5D – pierwsze w Poznaniu. Seanse w takim kinie zapewniają ekstremalne przeżycia, docierające do wszystkich zmysłów.
    Wielkie otwarcie planowane jest na początku stycznia 2010 roku, ale już od 9 grudnia – w Galerii Green Point oraz King Cross Marcelin – rozpocznie się przedsprzedaż karnetów do fitness. Szczegóły na stronie www.igreen.pl.

 

 

Źródło: AGAT / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18332 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 131

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >