Krynica inwestuje w kolejne uzdrowiska

Krynica inwestuje w kolejne uzdrowiska

Krynica Górska to ceniony w naszej części Europy kurort wypoczynkowo-uzdrowiskowy. Miejscowość jest wyjątkowa ze względu na doskonałe trasy narciarskie oraz unikalne walory przyrodnicze – tutaj znajdują się wody mineralne o niespotykanym składzie.

Inwestycja firmy WIKANA to ośmiokondygnacyjny kompleks mieszkalny usytuowany w ścisłym centrum Krynicy Zdrój przy ulicy Piłsudskiego 41. Stąd tylko krok do wszystkich atrakcji oferowanych przez to wyjątkowe miasto. Apartamenty Krynica to wielorodzinny budynek o wysokim standardzie dostosowany do potrzeb dzieci, osób starszych oraz niepełnosprawnych, co przy uzdrowiskowym charakterze miasta ma szczególne znaczenie. W trosce o osoby, które mają problemy z poruszaniem się przy każdym wejściu do budynku znajdują się łatwe w obsłudze podnośniki, które ułatwią pokonanie schodów i dostanie się do wnętrza. Dodatkową zaletą inwestycji są windy wyposażone w panoramiczne okna, przez które można podziwiać krajobraz Krynicy. 

 


W inwestycji znajduje się ponad 140 lokali. Większość została kupiona w charakterze mieszkań wakacyjnych, które podczas nieobecności właścicieli wynajmowane są turystom stanowiąc zyskowną lokatę kapitału. Apartamenty Krynica to kompleks bezpieczny. Znajduje się pod stałą ochroną – cała inwestycja monitorowana jest przez system kamer. W projekcie dostępne są ostatnie mieszkania, których powierzchnia waha się od 26 do 56 metrów kwadratowych. Cena kształtuje się na poziomie od 7300 do 8500 złotych za metr kwadratowy. Mieszkania pozostające w ofercie są wykończone pod klucz, a podana cena dotyczy metra kwadratowego gotowego lokalu.

 

 

Wykończenie mieszkania obejmuje wyposażenie kuchni i pozostałych pomieszczeń w meble i niezbędne urządzenia (w tym sprzęt RTV oraz AGD). Za wykończenie wnętrz w inwestycji Apartamenty Krynica odpowiada firma JB Design. Apartamenty Krynica to idealna inwestycja dla osób prywatnych, które poszukują zyskownej formy ulokowania kapitału, a jednocześnie chcą posiadać własne mieszkanie w jednym z najbardziej popularnych kurortów uzdrowiskowych w Polsce. Mieszkania wakacyjne to także korzystna inwestycja dla instytucji, które dzięki zakupowi wielu mieszkań mogą czerpać zyski zarówno na skutek wzrostu wartości nieruchomości w czasie, jak i najmu. Tak osoby prywatne, jak i prawne mają możliwość wynajęcia profesjonalnej firmy, która będzie zarządzała mieszkaniami w czasie nieobecności właścicieli.

 


Krynica Zdrój to miasto o wyjątkowym charakterze, które oferuje liczne atrakcje o każdej porze roku. Zimą można korzystać z najlepiej przygotowanych w Polsce tras narciarskich. Wiosna to najlepszy czas na skorzystanie z licznych placówek uzdrowiskowych zlokalizowanych w tym mieście. Lato to idealny czas dla miłośników aktywnego stylu życia. Liczne obiekty sportowe oraz atrakcyjne szlaki turystyczne zadowolą gusta najbardziej wymagających osób. Dodatkowo każdego roku we wrześniu, w Krynicy odbywa się jedna z najważniejszych konferencji w Polsce – Forum Ekonomiczne, w którym udział biorą przedstawiciele biznesu, polityki, nauki i mediów z całego świata.

 

 
Źródło: Financial Communications sp. z o.o. / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17888 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 143

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >