Mieszkania pod klucz: Kompleksowo wykończone mieszkania w ofercie dewelopera

Mieszkania pod klucz: Kompleksowo wykończone mieszkania w ofercie dewelopera

Deweloper prestiżowego katowickiego osiedla Dębowe Tarasy wprowadził do oferty kompleksowo wykończone mieszkania. Mają one powierzchnię od 30 do 50 m kw. W mieszkaniach „pod klucz” pomalowano ściany, położono panele i płytki podłogowe, zainstalowano osprzęt elektryczny, zamontowano drzwi wewnętrzne, a także wyposażono łazienki. Czytaj dalej


– Podniesienie standardu wybranych mieszkań stanowi dużą zachętę dla ich poten-cjalnych nabywców. Klienci łatwiej podejmują decyzje zakupowe mając do czynienia z gotowym produktem, jakim jest wykończone mieszkanie. Poza tym nie muszą za-przątać sobie głowy kupowaniem materiałów i organizowaniem ekip remontowych. Taki zabieg zbliża nas też do standardów europejskich, gdzie deweloperzy głównie oferują mieszkania „pod klucz” – mówi Janusz Olesiński, prezes spółki budującej Dębowe Tarasy.
Deweloper nie zarabia na wykończeniu mieszkań. – Klient, robiąc to indywidualnie, zapłaciłby znacznie więcej, niż kwota, jaką doliczamy. Naszym celem było uatrakcyj-nienie oferty – dodaje Janusz Olesiński.
Licząc na duże zainteresowanie gotowymi mieszkaniami deweloper osiedla dekla-ruje wykończenie kolejnych lokali.

O DĘBOWYCH TARASACH
Dębowe Tarasy to inwestycja mieszkaniowa węgierskiego dewelopera TriGranit i austriac-kiej firmy inwestycyjnej Immoeast, realizowana w ramach kolejnego etapu projektu miejskie-go Silesia City Center w Katowicach. Inwestycja składa się z czterech etapów, z których pierwsze dwa już ukończono. W atrakcyjnie położonym miejscu, niedaleko centrum miasta i wojewódzkiego parku, powstaje eleganckie osiedle składające się z czterech budynków 11-piętrowych oraz ośmiu 4-piętrowych.

Osiedle ma nowoczesny charakter i ciekawą architekturę. Atrakcyjny wygląd budynków wy-nika z ich kaskadowej architektury. Autorem projektu osiedla jest zespół architektów z katowickiej pracowni Stabil. Koncepcję projektu opracowali architekci z firmy Bose
International Planning&Architecture. Generalnym wykonawcą ukończonych już etapów inwestycji była firma Bipromet S.A.

 

O FIRMIE TRI GRANIT DEVELOPMENT
TriGranit jest jednym z czołowych deweloperów w Europie Środkowo-Wschodniej. Działa na rynku nieruchomości od 1997 roku. Specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych, wielofunkcyjnych obiektów miejskich, które z czasem stają się tętniącymi życiem i aktyw-nością „nowymi centrami miast". Posiada ogromne doświadczenie w realizacji projektów rewitalizacyjnych oraz projektów powstających w systemie partnerstwa publiczno-prywatnego.
TriGranit zrealizował projekty m.in. w Budapeszcie, Bratysławie, Pradze i Katowicach. Łączna wartość zrealizowanych przez TriGranit projektów inwestycyjnych wynosi ponad 2 mld euro. Aktualnie firma realizuje lub przygotowuje inwestycje w 10 krajach europejskich, m.in. w kilku miastach Polski, Rumunii, Chorwacji, Serbii, Bułgarii i na Węgrzech.
O TriGranit Development Corporation czytaj także na stronie www.trigranit.com

Źródło: Firma Reklamowa Kuc / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18797 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 70

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >