Nowe domy w Trójmieście

Nowe domy w Trójmieście

Na trójmiejskiej mapie inwestycji mieszkaniowych wciąż nie brakuje ciekawych propozycji. Jedna z nich wygląda szczególnie interesująco - to „Bursztynowy Zakątek”,zespół domów jednorodzinnych, przygotowywany na granicy Gdańska Osowej Chwaszczyna. Przyjrzymy mu się bliżej... Czytaj dalej

 

Domu szukaj w gdańskiej OsowejSzukasz nowego domu dla swojej rodziny? Wybierz Gdańsk. A najlepiej - gdańską Osowę.Tę położoną nieco na uboczu, ale rozwijającą się niezwykle dynamicznie dzielnicę, bogatą wewszystkie dobrodziejstwa infrastruktury miejskiej - sklepy, szkoły, zaplecze usługowe, miejscawypoczynku - wybiera w ostatnich latach coraz więcej osób. I trudno z tym wyborem się niezgodzić - bezpośrednie sąsiedztwo trójmiejskiej obwodnicy zapewnia doskonałą komunikację wewszelkich możliwych kierunkach, a dwa pobliskie jeziora i park krajobrazowy to prawdziwy rajdla amatorów aktywnego wypoczynku.To właśnie tu, tuż przy granicy Osowej i pobliskiego Chwaszczyna, jeden z trójmiejskichdeweloperów - Pomorskie Domy - realizuje już drugi etap inwestycji mieszkaniowej owdzięcznej nazwie „Bursztynowy Zakątek”. 

 

 

 

Czytaj również: Wrocławskie inwestycjeKażdy z dziesięciu przygotowanych tu domów posadowiony został na dużej działce (od 300 do600 m2). Każdy - z własnym tarasem i pięknym zielonym ogrodem. A wnętrza budynków? Napowierzchniach 138-148 m2 zaprojektowano: przestronny salon z aneksem jadalnym, 3 wygodnesypialnie, dwie łazienki, kuchnię, garaż wraz z pomieszczeniami gospodarczymi i niewielki hol.Projekt pozwalatakże na zagospodarowanie poddasza - przyszli mieszkańcy zyskają w tensposób dodatkowe 25 m2 powierzchni mieszkalnej (na przykład, praktyczny gabinet).

 


- W ofercie dostępne są obecnie dwa gotowe już domy, przygotowane w ramach pierwszegoetapu naszej inwestycji oraz cztery kolejne, których budowę zakończymy w pierwszym kwartale przyszłego roku - informuje Sławomir Chrupek, prezes zarządu.

 

 

 

Czytaj również: Apartamenty dla singili

 


Już na etapie planowania firma postawiła na wysoką jakość i wygodę przyszłych właścicieli, stądpomysł, by każdy z domów wyposażyć w wysokiej klasy kocioł kondensacyjny, ogrzewaniepodłogowe parteru i łazienek oraz kominek w salonie.- Funkcjonalny rozkład wszystkich pomieszczeń i przemyślany koncept całego projektu dająnaprawdę duże możliwości aranżacyjne - tłumaczy Sławomir Chrupek. - Gotowy jest już dom modelowy, w pełni wyposażony i umeblowany. Zainteresowanych zapraszamy do jego obejrzenia.


Adres? Jak łatwo się domyśleć - ulica Bursztynowa (Chwaszczyno). Dojazd? Bardzo wygodny -można się tu dostać zarówno od strony Osowej (jadąc ulicą Kielnieńską wzdłuż jezioraOsowskiego), jak i z przeciwnego kierunku - wjeżdżając na chwaszczyńskim rondzie w ulicę Oliwską.

 

 

 

 

 

Źródło: promo-domo.pl / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18531 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >