Nowoczesne, zielone budynki biurowe we Wrocławiu i Łodzi

Nowoczesne, zielone budynki biurowe we Wrocławiu i Łodzi

Największy bank w Polsce wprowadzi się do nowoczesnych, zielonych budynków biurowych we Wrocławiu i w Łodzi. To kolejna ze znanych instytucji finansowych, które wybrały inwestycje Skanska na lokalizację swoich biur.

 

PKO Bank Polski wybiera budynki Skanska

 


PKO Bank Polski wynajął ponad 1100 mkw. powierzchni usługowej w budynku A kompleksu Dominikański w centrum Wrocławia (ok. 500 mkw. na parterze oraz ponad 600 mkw. na I piętrze). Tym samym pierwszy z dwóch budynków wrocławskiej inwestycji jest już skomercjalizowany w 30% - na ok. 10 miesięcy przed oficjalnym terminem oddania go do użytku. 

 

 

Czytaj również: Prywatność blisko miasta

 


Bank wynajął także biura w budynku B kompleksu Green Horizon zrealizowanego przez Skanska w Łodzi. Zajmie w nim prawie 2 000 mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej. Firma doceniła Skanska jako stabilnego i wiarygodnego partnera. 


„W strategii Banku istotną rolę odgrywa społeczna odpowiedzialność biznesu. Wybierając powierzchnie dla naszych nowych oddziałów i biur kierujemy się nie tylko lokalizacją i funkcjonalnością, ale również ich wpływem na środowisko naturalne. Dodatkowo, kompleksowy pakiet usług oferowany przez Skanska oprócz wynajmu powierzchni zapewnia jej adaptację oraz zarządzanie na najwyższym poziomie”, mówi Monika Pawlaczek, Dyrektor Biura Restrukturyzacji Nieruchomości PKO Banku Polskiego.

 

 

 

 

Czytaj również: Rusza budowa osiedla Shiraz Trio

 


Umowa podpisana z PKO Bankiem Polskim jest kolejnym potwierdzeniem, że budynki w najlepszych lokalizacjach, oparte o zielone, energooszczędne technologie i o bardzo wysokiej jakości wykonania, z których słynie Skanska znajdują uznanie wśród prestiżowych klientów.


„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak renomowana instytucja jaką jest PKO Bank Polski wybrała nasze inwestycje. Cieszymy się również z faktu, że obok wielu zagranicznych korporacji, które chętnie lokalizują swoje biura w budynkach Skanska, przyciągamy również polskie znaczące marki” - komentuje Arkadiusz Rudzki, dyrektor ds. wynajmu i zarządzania wartością budynków w Skanska Property Poland. 

 

 

 


Wśród znanych marek, które dotąd wybrały budynki biurowe Skanska w Polsce są między innymi: Credit Suisse, Bank Zachodni WBK, Pramerica, Deloitte, EY, Franklin Templeton, GDDKiA, Sygnity, Infosys BPO Poland, PwC, Tesco oraz Wikia. 

Źródło: linkleaders / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18040 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 962

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >