Nowy prezes BNP Paribas Real Estate

Nowy prezes BNP Paribas Real Estate

Patrick Delcol objął stanowisko Prezesa w spółce BNP Paribas Real Estate i od 1 października 2013 roku jest odpowiedzialny za następujące linie biznesowe: Transaction, Consulting, Valuation oraz Property Management, a także za rozwój firmy w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Patrick Delcol od 20 lat aktywnie działa w branży nieruchomości. W swojej karierze zajmował zarządcze stanowiska w uznanych, międzynarodowych firmach działających na rynku nieruchomości: zarówno w firmach konsultingowych, jak i w spółkach deweloperskich i budowlanych.

 

Czytaj również: Wybrany agent odpowiedzialnym za komercjalizację Promenady ZITA

 

W Polsce Patrick Delcol pracuje od 18 lat. Rozpoczął pracę jako Dyrektor Handlowy w Grupie BESIX (międzynarodowa firma budowlana). Piastował również stanowisko Członka Zarządu w Centrum Finansowym Puławska i Centrum Banku Śląskiego. Od 2002 roku przez sześć kolejnych lat był Dyrektorem Generalnym Centrum Development and Investment (wcześniej DTC Real Estate). Następnie dołączył do Grupy ING Real Estate, gdzie pełnił funkcję Dyrektora ds. Rozwoju oraz Członka Zarządu. Pracował również w firmie DTZ piastując stanowisko Country Managera na Polskę. Patrick Delcol jest również jednym z założycieli i Prezesem Polskiej Rady Centrów Handlowych, polskiego partnera Międzynarodowej Rady Centrów Handlowych (ICSC). Nowy Prezes BNP Paribas Real Estate w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej posiada tytuł MBA uzyskany w Solvay Brussels School of Economics and Management wydziału Universite Libre de Bruxelles. Patrick Delcol biegle włada językami: francuskim, angielskim i polskim.

 

Czytaj również: Najemcy zostają w Gemini Park Bielsko-Biała

 


 

Stworzenie silnego oddziału BNP Paribas Real Estate w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej to jeden z najważniejszych punktów w strategii naszej firmy – mówi Lauric Leclerc, Member of the BNP Paribas Real Estate Extended Management Board. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Patrick Delcol dołączył do naszego zespołu. Patrick posiada bogate doświadczenie, które zdobywał pracując zarówno dla firm deweloperskich, jak i firm konsultingowych co przekłada się na doskonałe rozumienie potrzeb naszych klientów. Nie mam wątpliwości, że jego wiedza i umiejętności zaowocują stworzeniem silnego oddziału BNP Paribas Real Estate w Europie Środkowo-Wschodniej. W Europie Zachodniej zajmujemy pozycję lidera w wielu obszarach dzięki najwyższej jakości usługom świadczonym na rzecz naszych klientów. Mamy również ambicje, by zdobyć wysoką pozycję w tej części Europy – podkreśla Lauric Leclerc.

 

Czytaj również: Ceny gruntów okiem eksperta


Dzięki wysokiej klasy profesjonalistom, którzy bardzo dobrze znają specyfikę lokalnych rynków nieruchomości klienci BNP Paribas Real Estate będą mieli dostęp do wysokiej jakości usług oferowanych w Europie Środkowo-Wschodniej – mówi Patrick Delcol, Chief Executive Officer BNP Paribas Real Estate CEE.

 

Czytaj również: Podsumowanie działalności FFP w trzecim kwartale 2013

 

W Regionie CEE BNP Paribas Real Estate świadczy usługi w zakresie: Capital Markets, Property Management, Transaction, Consulting i Valuation. Dodatkowo wszystkie działy wspiera Dział Research dostarczając wiedzy na temat rynków nieruchomości i umożliwiając klientom BNP Paribas Real Estate podejmowanie najlepszych, długoterminowych decyzji biznesowych.

2013-10-04
Źródło: BNP Paribas Real Estate / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Osrodek Terapii Uzależnień Liczba postów: 73 Grupa: Trudne tema... Dobrze skorzystać z wszywki Esperal https://esperal-poznan.com.pl/, która pomoże zwalczyć alkoholizm.
  • Sklep internetowy Liczba postów: 54 Grupa: Trudne tema... Internetowy sklep rowerowy to wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą kupić rower lub akcesoria rowerowe bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, internetowy sklep r...
  • Jaki podział domu po rozwodzie? Liczba postów: 647 Grupa: Trudne tema... A może uda Wam się jakoś porozumieć? Może nie wszystko jeszcze stracone? Nie podejmujcie zbyt pochopnie decyzji o rozstaniu, bo może jeśli się postaracie to uda...
  • Prezent dla taty Liczba postów: 75 Grupa: Trudne tema... Ja dla mojego taty zawsze kupuję kawę ze strony https://winotoskanii.pl jest ona już sprawdzona przez nas i jest wyśmienita. Całkiem inaczej smakuje niż te z su...
  • problemy z cerą Liczba postów: 52 Grupa: Trudne tema... Na wszelkie problemy z cerą idealny będzie produkt z oferty Tymofarm a dokładniej Neoglandyna i Padma. Jeden pomaga w problemach z skórą a drugi wzmacnia organi...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18322 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 134

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >