Wybrany agent odpowiedzialnym za komercjalizację Promenady ZITA
Savills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości, został agentem wiodącym, odpowiedzialnym za komercjalizację wrocławskiego biurowca Promenady ZITA.
Czytaj dalej
Budowa pierwszego etapu rozpoczęła się w sierpniu tego roku i zostanie ukończona w 4Q 2014 roku. Projekt realizuje Vantage Development S.A., wrocławski deweloper notowany na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
.jpg)
Promenady ZITA to nowoczesny budynek klasy A o powierzchni biurowej 22 110 m2, zlokalizowany w centrum Wrocławia, pomiędzy ulicami Trzebnicką i Jedności Narodowej. ZITA została zaprojektowana przez znaną wrocławską pracownię projektową Maćków, zgodnie z wymogami certyfikatu LEED Gold, z wykorzystaniem sprawdzonych rozwiązań i nowoczesnych technologii przyjaznych środowisku.
Czytaj również: Ceny gruntów okiem eksperta
„ZITA to trzeci projekt biurowy realizowany przez nas we Wrocławiu. Ta inwestycja jest częścią dużego parku biurowego, który został zaprojektowany z myślą o dynamicznie rozwijających się firmach, które planują dalszą ekspansję na wrocławskim, jak również dla nowych firm, które chcą rozpocząć działalność na jednym z najdynamiczniej rozwijających się rynków regionalnych w Polsce”, mówi Henryk Wojciechowski, Dyrektor Rozwoju i Komercjalizacji Vantage Development.
.jpg)
“Funkcjonalny projekt architektoniczny budynku z zielonym patio i małą architekturą, wpisany w spójną koncepcję Promenad Wrocławskich, jest z pewnością największym atutem inwestycji. Dołożymy wszelkich starań, żeby komercjalizacja ZITY i nasza współpraca z Vantage Development przebiegały pomyślnie”, mówi Tomasz Buras, Dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w Savills.
Czytaj również: Najemcy zostają w Gemini Park Bielsko-Biała
Inwestycja Promenady ZITA jest prowadzona w ramach wielofunkcyjnego kompleksu Promenady Wrocławskie, obejmującego 15 hektarowy obszar wzdłuż Odry, oddalony zaledwie o 2 km od Rynku. W przeciągu najbliższych kilku lat powstanie na tym terenie nowa dzielnica Wrocławia obejmująca 2500 mieszkań oraz 90 000 m2 biur. Wcześniej w tej lokalizacji ukończono i z powodzeniem skomercjalizowano pierwszy budynek biurowy Promenady Epsilon.
.jpg)
Do końca 2013 roku zakończony zostanie I etap mieszkaniowy obejmujący 248 mieszkań, a kolejny II już etap z 220 mieszkaniami właśnie zaczął być realizowany.
Komentarze
Tagi
Czytaj też…
Czytaj na forum
- Serwery premium Liczba postów: 4 Grupa: Trudne tema... Warto korzystać z usług specjalistów w danej branży. kroplówka na kaca
- Studia Liczba postów: 62 Grupa: Trudne tema... W kwestii pisania prac inżynierskich, magisterskich i wiele więcej, niezwykle interesujące treści znajdziecie zaglądając na stronę https://pisanieprac.org.pl/
- Studia - ważny wybór Liczba postów: 59 Grupa: Trudne tema... Jeśli szukacie miejsca oferującego bardzo ciekawe treści które pomogą Wam w pisaniu prac inżynierskich, magisterskich i wiele więcej to koniecznie zajrzyjcie na...
- Jak lubisz się relaksować? Liczba postów: 26 Grupa: Trudne tema... Jak lubicie się relaksować? https://nanijula.pl/Farma
- dom a kredyt Liczba postów: 8 Grupa: Trudne tema... Co sądzicie o obecnych warunkach kredytowych? https://nanijula.pl/Farma

