Ogrody Ochota już zimą zmienią dzielnicę

Ogrody Ochota już zimą zmienią dzielnicę

Firma Dolcan rozpoczęła ostatnią fazę wykończeniową I etapu osiedla Ogrody Ochota. W całej inwestycji została już zamontowana stolarka okienna. Wykończone są już także ogrody zimowe. Zakończenie budowy planowane jest na koniec tego roku. Czytaj dalej

 

Osiedle Ogrody Ochota powstaje przy al. Krakowskiej. Jego główną zaletą jest lokalizacja – kompleks ma doskonałe połączenie z centrum miasta oraz z pozostałymi dzielnicami. W ciągu ok. 15 minut jazdy samochodem, czy komunikacją miejską można przemieścić się do ścisłego centrum Warszawy. Liczne połączenia zapewnia rozwinięta sieć komunikacji miejskiej oraz pobliska stacja PKP, z której dojedziemy  m.in. na lotnisko Chopina w 8 minut, a także na Pragę w 25 minut. 

 

Czytaj również: Minimalistyczne wnętrza apartamentowca Dune

 

Osiedle tworzy 355 lokali. Mieszkania dla siebie znajdą tutaj zarówno single, jak i rodziny z dziećmi. Inwestycja wyróżnia się bardzo dużym wyborem metraży, od 31 m kw. aż do 106 m kw. – mieszkania mają od 1 do 5 pokoi. Wiele mieszkań ma duże przeszklenia i okna od sufitu do samej podłogi, zatem wszystkie mieszkania, nawet te mniejsze mają doskonałe doświetlenie. Każdy lokal posiada balkon lub loggie, a część także ogrody zimowe z dźwiękoszczelnymi szybami, które można wykorzystać jako przestrzeń do wypoczynku wśród zieleni także zimą, lub jako dodatkowe pomieszczenie użytkowe. Nowością proponowaną przez dewelopera są logotermy zainstalowane w każdym lokalu na osiedlu Ogrody Ochota.

 

 

Umożliwiają one indywidualne dostosowanie temperatury wody wpływającej do mieszkania (do celów ogrzewania oraz użytkowych), według własnych upodobań i potrzeb. Dzięki temu lokatorzy sami kontrolują temperaturę wody, a co za tym idzie mogą obniżyć koszty związane z jej ogrzaniem. Osiedle będzie wyposażone w 24-godzinną recepcję oraz ochronę. Części wspólne w inwestycji zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie lokatorów – szerokie przestronne korytarze oraz nowoczesne windy. Deweloper zadbał także o infrastrukturę osiedla -  na parterze inwestycji znajdą się lokale usługowe i punkty handlowe. Ceny mieszkań zaczynają się już od 7.600 zł za m kw.

 

Czytaj również: Kto sfinansuje budowę warszawskiego biurowca Oxygen Park

 

Deweloper sprzedał już 100 mieszkań w inwestycji. Obecnie na obiekcie trwają prace wykończeniowe – Zamontowane są już okna w całej inwestycji, w tym wykończone są wszystkie ogrody zimowe. W ok. 65% ukończona jest elewacja zewnętrzna. Kładziemy też tynki w lokalach, wykańczamy balustrady na balkonach i wstawiamy drzwi do lokali – mówi Jarosław Orliński inspektor nadzoru z firmy Dolcan.

 

 

Osiedle Ogrody Ochota to jednak nie tylko lokalizacja blisko centrum, ale także bliskość terenów zielonych. Obok inwestycji znajdują się dwa parki. Jeden zlokalizowany jest dosłownie naprzeciwko osiedla, po drugiej stronie Al. Krakowskiej – to park im. Marka Kotańskiego. Niedaleko stąd także do jednego z największych terenów zielonych w Warszawie – Parku Szczęśliwickiego ze stawem, ścieżkami rowerowymi i wyciągiem narciarskim.

 

Źródło: GlobalBrand Institute / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18526 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 120

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >