Osiedle we włoskim stylu na poznańskim Grunwaldzie

Osiedle we włoskim stylu na poznańskim Grunwaldzie

Budowa osiedla Quadro House jest na półmetku. Wszystkie budynki mają już zalane stropy, opracowano również nowe projekty aranżacji wnętrz w częściach wspólnych. Od początku prace przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem. Czytaj dalej

 

Przestrzeń Quadro House to dwa zespoły budynków tworzące czworobok i spojone obszernym tarasem. Dzięki takiemu rozwiązaniu połączono oszczędną architekturę brył z przestronną powierzchnią wspólną, dającą wytchnienie po męczącym dniu. Budynki nie będą wysokie, dwu-, trzy- lub czterokondygnacyjne, ale wszystkie  zostaną wyposażone w windy. Warte podkreślenia jest także to, że mieszkania w Quadro House będą miały swoją prywatną przestrzeń na działce – na parterze w postaci ogródków, a na piętrach loggii „wiszących ogrodów” pomiędzy budynkami. Obecnie na budowie postępują prace związane z robotami stanu surowego - stawiane są m.in. ścianki działowe. Wykonywane są także instalacje w hali garażowej oraz trwają ostatnie roboty związane z zakładaniem węzła cieplnego.

 

Startuje nowy dworzec w Poznaniu

 

– "Aktualny stan prac wyprzedza nawet założenia harmonogramu i termin zakończenia budowy Quadro House, zaplanowany na luty 2012 roku, jest pewny" – informuje Magdalena Górzna-Jaromin z firmy PBG Dom - inwestora osiedla. " Kompleks Quadro House będzie posiadał wiele niecodziennych rozwiązań architektonicznych, takich jak wspomniane tarasy i pomosty łączące poszczególne obiekty, ale to nie wszystkie udogodnienia oferowane przez dewelopera."

 
–  "Przygotowaliśmy  także specjalną ofertę dotyczącą urządzania mieszkań – Quadro Moderno. Daje ona  możliwość wyposażenia mieszkania w meble i dodatki inspirowane wzornictwem włoskim.  Naszymi partnerami  w tym działaniu są firmy Cermag Poznań, Custom Form oraz Mebloteka, które oferują 10 proc. zniżki na swój asortyment dla mieszkańców kompleksu. Dodatkowo, kupujący mieszkania w Quadro House będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnej porady projektanta wnętrz, z którym można spotkać się w mieszkaniu lub na budowie"  – mówi Magdalena Górzna-Jaromin.

 


 
Atutem inwestycji jest jej atrakcyjna lokalizacja. Quadro House znajduje się w pobliżu zielonych płuc Poznania, czyli Lasku Marcelińskiego. To idealne miejsce na spacery i wycieczki rowerowe. Sam teren osiedla również zostanie zagospodarowany zielenią. W bliskim sąsiedztwie kompleksu jest supermarket, przedszkole, szkoła i ośrodek zdrowia. Zadbano również o bezpieczeństwo lokatorów - osiedle będzie ogrodzone, w pełni monitorowane i strzeżone.  Kompleks Quadro House, którego projekt powstał w pracowni Mariusza Wrzeszcza, powstaje przy ul. Smardzewskiej 17 i 19. Aktualnie do kupienia zostało jeszcze 61 mieszkań. Ceny za metr kwadratowy wahają się od 6 631,51 zł do 7 787,19 zł.

 

 


Za wykonanie budynków, wraz z zagospodarowaniem terenu wokół inwestycji, odpowiada konsorcjum, w skład którego wchodzą  Hydrobudowa Polska S.A. i Remaxbud. Należąca do Grupy PBG Hydrobudowa Polska wcześniej zrealizowała modernizację Stadionu Miejskiego w Poznaniu, natomiast firma Remaxbud wykonała m.in. trybunę I oraz rozbudowała trybunę III tegoż stadionu.

 

Źródło: Dot PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18815 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 134

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >