Otwarcie Galerii Jurajskiej

Otwarcie Galerii Jurajskiej

Już 3 października o godz. 11: 00 Galeria Jurajska otworzy drzwi dla klientów. Pierwsze nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe w Częstochowie zaoferuje 200 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych oraz wielosalowe kino.

Trendy Tędy – otwarcie Galerii Jurajskiej 3 października

•    3 października Galeria Jurajska w Częstochowie powita pierwszych klientów
•    W Częstochowie i regionie trwa kampania reklamowa Galerii Jurajskiej pod hasłem „Trendy Tędy!”

Pierwszy etap kampanii reklamowej Galerii Jurajskiej rozpoczął się na początku września br. i był prowadzony pod zagadkowym hasłem „Którędy trendy?”. Odpowiedź na to pytanie przyniósł kolejny etap, którego główny slogan brzmi: „Trendy tędy!”.

 

 

„Galeria Jurajska będzie najmodniejszym miejscem na mapie Częstochowy. Znajdą się w niej sklepy marek nieobecnych do tej pory w mieście, a nawet w całym regionie. Restauracje, kawiarnie, miejsce zabaw dla dzieci oraz nowoczesne, wielosalowe kino to tylko niektóre z atrakcji, które Galeria Jurajska zaoferuje swoim klientom. Będzie to miejsce wyznaczające trendy w wielu dziedzinach codziennego życia – zakupach, spędzaniu wolnego czasu i rozrywce. Galeria Jurajska to miejsce, jakiego w Częstochowie jeszcze nie było” – mówi Monika Piwońska, PR & Marketing Manager GTC S.A.

Twarzami kampanii reklamowej Galerii Jurajskiej zostali młodzi mieszkańcy Częstochowy - Dagna i Kacper wyłonieni spośród kilkuset chętnych w drodze castingu. Ich wizerunek pojawia się zarówno na nośnikach reklamy zewnętrznej, jak i w lokalnej prasie.

„Dagna i Kacper to weseli, młodzi i dynamiczni ludzie. Mamy nadzieję, że zachęcą wszystkich częstochowian i mieszkańców regionu do odwiedzenia Galerii Jurajskiej i poznania jej atrakcji” – mówi Monika Piwońska.

 

Wraz z inauguracją Galerii Jurajskiej na jej klientów czeka wiele niespodzianek. Już 3 października wystartuje konkurs z codziennymi nagrodami oraz nagrodą główną - samochodem Mitsubishi Lancer. Jego rozstrzygnięcie nastąpi podczas wielkiego finału 14 października. Tego samego dnia w Galerii Jurajskiej wystąpi Natalia Kukulska, a niebo nad Wartą rozświetli pokaz sztucznych ogni. Na październik zaplanowano również „Trendy Weekendy”, podczas których będzie można podziwiać pokazy mody oraz występy tancerzy znanych z programu „You Can Dance”. Przez kilka dni z Galerii Jurajskiej nadawać program na żywo będzie Radio RMF Maxx.

Galeria Jurajska będzie otwarta od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-22:00 oraz w niedziele od 10:00 do 20:00. Strefa gastronomiczna Galerii Jurajskiej będzie otwarta codziennie od 10:00 do 24:00. Kino Cinema City w Galerii będzie otwarte codziennie od 10:00 do ostatniego seansu.

 

Za przygotowanie i prowadzenie działań reklamowych dla Galerii Jurajskiej odpowiada agencja Xandu. Działania z zakresu public relations prowadzi agencja Advanced PR.

Źródło: Advanced PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Sensowny zawód Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... Jak na żadne ciekawe oferty pracy nie możesz trafić w swoich okolicach to zawsze można zastanowić się nad wyjazdem do pracy za granicę. Na przykład bardzo fajną...
  • Zanim wyjedziemy na zimowe ferie pamiętajmy o 10 w... Liczba postów: 6 Grupa: Aktualności Tutaj https://www.naszraciborz.pl/site/art/7-s trony-partnerskie/56-sponsorowane/101912 -gdzie-jechac-na-narty-w-marcu- możecie poczytać gdzie w marcu można wybra...
  • Wyposażenie warsztatu Liczba postów: 46 Grupa: Trudne tema... Tak naprawdę to można dobrze i tanio wyposażyć swój warsztat w narzędzia. Jedyne co, to musicie porównać ze sobą kilka ofert, zwrócić także uwagę na takie zakła...
  • Sposób na zdrowie Liczba postów: 342 Grupa: Trudne tema... Jeżeli chcesz zadbać o wzrok i dowiedzieć się przydatnych informacji na temat chorób oczu lub doboru soczewek kontaktowych to odwiedź witrynę https://www.acuvue...
  • Tania impreza urodzinowa - bufet i zastawa Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... Jeśli ma być tanio, to na pewno trzeba wszystkim zająć się samemu od podstaw. Na przykład tort samemu upiec i udekorować. W sklepie internetowym https://mf3d.co...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18306 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 88

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >