Poznaj tajniki e-marketingu: białostocki Glosel rekrutuje na płatny staż

Poznaj tajniki e-marketingu: białostocki Glosel rekrutuje na płatny staż

Białostocka spółka Glosel ogłosiła nabór na kolejny Program Stażowy. To okazja do zdobycia praktycznego doświadczenia w branży e-commerce. Tym razem oferta obejmuje staże w trzech działach: Performance Marketing & SEO, Marketing Automation i Social Media. Stażyści poznają kulisy działania sklepów internetowych należących do Glosela — m.in. TaniaKsiazka.pl i Bee.pl. Czytaj dalej

 

"Ofertę stażu kierujemy do studentów i absolwentów uczelni z Białegostoku i regionu, zainteresowanych pracą w e-commerce. Po raz kolejny damy im możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych mentorów z Glosela. Jesteśmy otwarci na młode talenty, bo nasi specjaliści chętnie dzielą się wiedzą. Najlepsi stażyści nadal z nami współpracują" - mówi dyrektor HR w Gloselu Joanna Moroz-Jatkowska.


Poznaj tajniki e-marketingu: białostocki Glosel rekrutuje na płatny staż

 

Czytaj również: LOT - zaprasza studentów i absolwentów do odbycia płatnych, wakacyjnych staży


Rekrutacja trwa do 30 kwietnia, a trzymiesięczny program rozpocznie się 1 lipca. Wszystkie staże będą odbywać się 5 dni w tygodniu, po 6 godzin dziennie. Studenci otrzymają wynagrodzenie w wysokości 2 700 zł brutto miesięcznie. Założeniem programu jest to, aby po jego zakończeniu stażysta mógł pełnić obowiązki młodszego specjalisty w zespole. Zgłoszenie do Programu Stażowego Glosela i proces rekrutacyjny znajduje się na stronie TaniaKsiazka.pl. 

 

Staż pod okiem mentorów Glosela

 

To już trzecia edycja programu stażowego, podczas której studenci będą odkrywać tajniki e-commerce pod okiem ekspertów Glosela.  

Mentorką zespołu Performance Marketing & SEO będzie Monika Szatyłowicz, E-commerce Director w Gloselu. Pod jej okiem będzie można nauczyć się, jak generować ruch w sklepie internetowym i jak analizować efekty tych działań.


W zespole Marketing Automation uczestnicy będą mieli okazję poznać e-mail marketing i automatyzację działań na podstawie zachowań użytkowników. Mentorem będzie Rafał Jackiewicz, Dyrektor ds. Strategii i Budowania Wartości Klienta. 


Ostatnim działem, który zaprasza do programu stażowego jest zespół Social Media. To szansa na zdobycie wiedzy na temat funkcjonowania kanałów społecznościowych w e-commerce i poznanie sposobów rozwijania koncepcji marki w mediach społecznościowych. Opiekunką stażu będzie Justyna Brzezińska, Marketing Communications Manager. 


“Po dwóch edycjach Programu Stażowego widzę, że w naszej organizacji zostali niezwykle wartościowi ludzie. Myślę, że stażysta będzie bardzo dobrym wsparciem mojego zespołu, ze świeżym, obiektywnym spojrzeniem. Czekamy na osobę, która jest zainteresowana tematem komunikacji w mediach społecznościowych, ma otwartą głowę i zapał do testowania. Chętnie podzielimy się wiedzą i naszym doświadczeniem zdradzając tajniki komunikacji" - zachęca Justyna Brzezińska. 


Program Stażowy Glosela to doskonała okazja do zdobycia praktycznej wiedzy i kompetencji w firmie o 20-letnim doświadczeniu w e-commerce. Glosel zatrudnia około 400 osób. Ma na koncie wiele branżowych nagród, m.in. 4. miejsce w woj. podlaskim w rankingu Diamenty Forbesa 2023 oraz kilka Gazeli Biznesu. 

 

Czytaj również: Przebranżowienie w kierunku IT nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać, ale nie niemożliwe


Glosel to firma specjalizująca się głównie w obszarach sprzedaży książek oraz produktów FMCG w internecie. Pod jej parasolem działają marki takie jak TaniaKsiazka.pl i Bee.pl. Siedziba firmy mieści się w industrialnie urządzonym biurze w Białymstoku, które w branżowym portalu propertydesign.pl zostało wyróżnione, jako jeden z pięciu najciekawszych pomysłów na aranżację przestrzeni chillout w Polsce. Logistyka spółki to niemal 10 tys. mkw. powierzchni magazynów w nowoczesnym kompleksie Panattoni Park, z którego realizuje zamówienia. Jednym z filarów filozofii Glosela jest też dbanie o środowisko naturalne - firma w 99% zrezygnowała z plastikowych wypełnień w paczkach na rzecz produkowanego na miejscu wypełniacza z kartonów z odzysku.

2023-04-07
Źródło: Glosel / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • nowa telewizja Liczba postów: 5 Grupa: Trudne tema... Współczesne rodziny stoją przed wieloma wyzwaniami. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak radzić sobie z presją cyfrowego świata, polecam artykuł https://blackhatman...
  • Szyby motocyklowe Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Witam czy ktoś może polecić jakieś szyby motocyklowe Potrzebuję kupić coś na szybko. Z góry dzięki.
  • Tłumaczenia pisemne Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Szukam tłumacza, który zrealizuje tłumaczenie pisemne Poznań z j. angielskiego na j. polski. Jakiego polecacie?
  • Firmowa impreza integracyjna, lubisz? Liczba postów: 69 Grupa: Trudne tema... Bardzo rozbudowaną ofertę cateringową posiada https://www.margaretwroclaw.pl/ Oferują niezwykle apetyczne potrawy które są w stanie trafić w każdy gust.
  • Mam poważny problem z nadwagą Liczba postów: 62 Grupa: Trudne tema... Badania potwierdzają, że stosowanie ashwagandhy obniża poziom i podnosi odporność na stres. Co więcej, zgodnie z badaniami, suplementacja owym środkiem pozwolił...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18806 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >