Projekt wykończena biurowca OPERA Office

Projekt wykończena biurowca OPERA Office

Stan surowy biurowca OPERA Office jest już prawie zakończony, można więc pomyśleć o jego wykończeniu. Inwestor, firma EURO STYL, udostępnił wizualizacje wnętrz i trzeba przyznać, że ich widok cieszy oko. Czyste geometryczne bryły rozjaśnia duża ilość naturalnego światła, wpadającego przez przeszklenia, a przestronność i przejrzystość wnętrz podkreślają dodatkowo białe ściany.

 

-"Proste, nowoczesne i dynamiczne formy projektu wnętrz mają wyraźnie akcentować funkcję biurowca" – mówi architekt Rafał Degutis. – "Naszym celem było stworzenie jasnych i przestronnych części wspólnych dla podkreślenia jakości miejsca przyszłej pracy firm, które będą miały swoją siedzibę w OPERA Office. Użyte materiały i elementy – corian, kamień, szkło, przestrzenne lampy w kształcie geometrycznych brył – podkreślą dynamiczny i nowoczesny charakter obiektu."

 

Czytaj również: Na warszawskim Targówku powstanie nowa galeria handlowa

 

 

Kontrastem dla wnętrz będzie zielone patio, wyraźnie widoczne dla tle białych i szarych form. "Będzie to jeden z najciekawszych i nietypowych elementów budynku". – mówi Radosław Serocki, kierownik projektu. –" Dziedziniec ten, zlokalizowany w centrum naszego biurowca, będzie można podziwiać z biur oraz podczas korzystania z wind."

 


W najbliższym czasie rozpocznie się montaż stolarki aluminiowo-szklanej , a wraz z nią – elewacji budynku. Pozostałe prace, takie jak przyłącza i instalacje wewnętrzne, wykonywane są zgodnie z założonym harmonogramem. Za niespełna rok biurowiec zostanie przekazany najemcom, a do tego czasu warto śledzić postęp prac związanych z realizacją tej inwestycji.

 

Źródło: Euro Styl / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18532 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 77

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >