Realizacja inwestycji Nowe Koninko II

Realizacja inwestycji Nowe Koninko II

W podpoznańskim Koninku firma Skaland rozpocznie realizację kolejnego etapu Nowego Koninka. W pierwszej fazie inwestycji wybudowane zostaną 54 mieszkania, dostępne w trzech różnych wariantach. Mieszkańcy wszystkich lokali będą mieć do swojej dyspozycji obszerne ogródki lub tarasy. Zakończenie budowy nowego etapu przewidziane zostało na IV kwartał 2015 r. Czytaj dalej

 

Inwestycja miała swoją premierę podczas Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu.  – Nowe Koninko II spotkało się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony odwiedzających targi i cieszyło się sporym zainteresowaniem – mówi Piotr Swoboda, prezes Skaland. 

 

Czytaj również: Wiele możliwości urządzenia dużego mieszkania

 

Klienci poszukują inwestycji z kawałkiem prywatnej przestrzeni na świeżym powietrzu. Czy to w postaci tarasu czy też ogrodu. Nowe Koninko II wychodzi naprzeciw tych oczekiwań, a co istotne mamy w ofercie lokale dostępne z rządową dopłatą w programie MdM – dodaje. Deweloper zaprojektował osiedle w sąsiedztwie I etapu Nowego Koninka. W pierwszej fazie nowej inwestycji w Koninku powstaną 54 mieszkania, dostępne w 3 różnych wariantach. Mieszkańcy wszystkich lokali będą mieć do swojej dyspozycji obszerne ogródki lub tarasy. Jednopoziomowe mieszkania 3-pokojowe o powierzchni ok. 63 mkw. usytuowane będą na parterze. Każde z prywatnym ogrodem, o powierzchni nawet 250 mkw.

 

 

Pozostałe proponowane rozwiązania to lokale 2-poziomowe, usytuowane powyżej pierwszej kondygnacji. Będą to przestronne 4-pokojowe mieszkania o powierzchni 74,98 lub 93,14 mkw. Wszystkie z blisko 30-metrowymi tarasami na poziomie pierwszego lub drugiego piętra. Stanowi to doskonałe rozwiązanie dla osób, które mieszkając powyżej parteru także chcą cieszyć się prywatnym miejscem na świeżym powietrzu.

 

Czytaj również: Wiele możliwości urządzenia dużego mieszkania

 

Dla klientów ceniących przestrzeń i ciekawe rozwiązania architektoniczne przygotowaliśmy coś specjalnego. W ofercie sprzedaży dostępne są lokale z antresolą, a wysokość pomieszczeń sięga nawet 6,8 m. Daje to sposobność do niebanalnego zaaranżowania wymarzonego wnętrza.– mówi Piotr Swoboda. Wszystkie lokale  wyposażone są w system Fibaro, który umożliwia zdalne i bardziej ekonomicznie zarządzanie domem. W standardzie do każdego z mieszkań przyporządkowane są dwa miejsca postojowe. Na lokale w II etapie Nowego Koninka można już podpisywać umowy rezerwacyjne z deweloperem. Ceny mieszkań zaczynają się od 255 tys. zł brutto.

 

 

Przygotowany przez firmę Skaland projekt wyróżniać się będzie prostym designem oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami architektonicznymi. W tym samym duchu utrzymane są domy i mieszkania w pierwszym etapie Nowego Koninka. Na tym osiedlu zlokalizowany jest dom pokazowy, w którym klienci mogą się zapoznać z rozwiązaniami dostępnymi w inteligentnym domu dzięki systemowi Fibaro.

 

Projektowane osiedle znajduje się kilkanaście minut drogi od Poznania. Sprawny dojazd do stolicy Wielkopolski zapewnia Trasa Katowicka oraz autostrada A2. Istnieje też dogodne  połączenie autobusowe. Choć samo Koninko to głównie tereny zielone, pobliska okolica oferuje pełną infrastrukturę w tym Galerię Handlową, przedszkole i szkoły. Realizacja inwestycji rozpocznie się już w maju tego roku.

Źródło: PR 4 You / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18310 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >