Realizacja inwestycji Villa Galicja w Krakowie dobiega końca.

Realizacja inwestycji Villa Galicja w Krakowie dobiega końca.

Dynamicznie postępują prace budowlane przy krakowskim projekcie mieszkaniowym Villa Galicja. Przedsięwzięcie realizuje austriacka spółka UBM. We wrześniu br. zakończono stan surowy otwarty inwestycji rozpoczętej zaledwie pięć miesięcy wcześniej. Czytaj dalej

Villa Galicja to kameralny, trzypiętrowy apartamentowiec, w którym znajdują się 72 mieszkania o powierzchni od 32 do 129 m kw. Do każdego mieszkania parterowego przypisany jest ogródek, natomiast lokale na pozostałych kondygnacjach posiadają balkony. Na ostatnim piętrze zlokalizowane są najwyższe - dwupoziomowe mieszkania, które osiągają wysokość nawet do 5,5 m. Ich atutem poza antresolami, są  przestronne tarasy.

Obecnie prace budowlane prowadzone są na kilku kondygnacjach – m. in. montowana jest stolarka okienna, trwają prace ociepleniowe budynku oraz prace instalacyjne.

Tempo wykonywania wszystkich robót wskazuje, że inwestycja zostanie, zgodnie z planami, ukończona do I kw. 2011 r.

Obserwujemy coraz większe zainteresowanie projektem Villa Galicja wśród potencjalnych klientów. Wpływ ma na to niewątpliwie dynamika budowy, przynosząca widoczne, z tygodnia na tydzień efekty. Budynek już stoi, wewnątrz oprócz mieszkań wydzielone są również pomieszczenia takie jak: komórki lokatorskie i garaże. Wkrótce rozpoczniemy prace wykończeniowe. To sygnał dla klientów, świadczący o rzetelności i uczciwości dewelopera- mówi Sebastian Vetter, członek zarządu UBM.

 

Przyszli mieszkańcy Villi Galicji docenią projekt za szeroki wybór lokali o różnorodnych powierzchniach i praktycznie nieograniczoną możliwość aranżacji przestrzeni. Osiągnęliśmy to dzięki wykorzystaniu ścian nośnych wyłącznie jako ścian zewnętrznych mieszkań – dodaje S. Vetter.

Do wykończenia budynku wykorzystywane jest: drewno, szkło i aluminium. Mieszkania w Villi Galicji wyróżniają się dużą ilością naturalnego światła, za sprawą wysokich na 2,35 m okien oraz szklanych balustrad balkonów, przepuszczających promienie słoneczne.

Każde z mieszkań posiada własną komórkę lokatorską. Miejsca parkingowe znajdują się w garażu podziemnym oraz na wyznaczonym terenie przed budynkiem.

Villa Galicja sąsiaduje z zacisznym parkiem „Zaczarowanej dorożki”, będąc jednocześnie w odległości zaledwie 4 km od Rynku. Mieszkańcy apartamentowca będą mogli komunikować się z pozostałymi dzielnicami Krakowa za pomocą pięciu linii autobusowych kursujących w pobliżu inwestycji.

Firma UBM działa na polskim rynku od 1993 roku. Projektuje i realizuje duże i prestiżowe inwestycje. Wśród nich zarówno projekty biurowe – m. in. największy park biznesu w Polsce – Poleczki Business Park, jak i mieszkaniowe – ekologiczne osiedle Oaza Kampinos w pobliżu Warszawy oraz Ogrody Bielańskie we Wrocławiu. W swoim portfolio posiada również inwestycje hotelowe: w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

 

Źródło: Kostrzewa PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18344 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >