Rezydencja Piękna Nova- w Warszawie apartamenty na sprzedaż

Rezydencja Piękna Nova- w Warszawie apartamenty na sprzedaż

Firma deweloperska Magnus Group rozpoczyna sprzedaż apartamentów w inwestycji Rezydencja Piękna Nova. Czytaj dalej

Nowa inwestycja powstaje przy ulicy Pięknej 13-15, na ostatniej wolnej działce w tej okolicy. Projekt architektoniczny, przygotowany przez Andrzeja Bulandę, jest połączeniem dwóch estetyk. Część niższa bryły budynku, z jej bogato zdobioną fasadą i usługowym parterem, nawiązuje do dawnej warszawskiej architektury. Część wyższa natomiast charakteryzuje się nowoczesną, prostą linią, dodającą fasadzie dyskretnej elegancji.
Sześciopiętrowa rezydencja składa się z 76 mieszkań o powierzchni od 45 do 170 m². Najbardziej luksusowe apartamenty, znajdujące się na najwyższych piętrach, będą posiadały tarasy dachowe, natomiast większość pozostałych apartamentów balkony.

Ponadto, na parterze zaprojektowano 10 lokali użytkowych, w tym 4 dwupoziomowe. Ich powierzchnia wynosi od 112 do 258 m². Część handlowo-usługowa będzie wyraźnie oddzielona od mieszkalnej, do której poprowadzą oddzielne wejścia od strony dziedzińca. Wewnątrz inwestycji zaprojektowano otwarty na południe dziedziniec, nawiązujący do dziewiętnastowiecznych podwórek warszawskich kamienic.

W budynku zaprojektowano 5 klatek schodowych oraz 6 wind. Na pierwszym piętrze zaplanowano patio, a  w części podziemnej budynku dwupoziomowy parking ze 122 miejscami parkingowymi. Znajdzie się tam także 76 komórek lokatorskich. Dwupoziomowy hol w którym mieści się recepcja, oraz powierzchnie wspólne wykończone zostaną naturalnym kamieniem. Kamienne będą również parapety wewnętrzne w apartamentach, zaś stolarka okienna wykonana będzie z egzotycznego drewna.
Wszystkie apartamenty zostaną także wyposażone w unikatowe na rynku rozwiązania techniczne, takie jak system zarządzania funkcjami komfortu w pomieszczeniach, centralny system bezpieczeństwa czy kolorowy centralny panel sterowania LCD. Rezydencja Piękna Nova adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Jej największymi atutami są lokalizacja w samym sercu miasta, niebanalna architektura oraz najnowsze rozwiązania technologiczne.

Generalnym wykonawcą inwestycji, której zakończenie planowane jest na przełom 2009/2010, jest firma Besta.

Biuro Sprzedaży mieści się przy ul. Wspólnej 50 A lok. 19, tel. 022 425 95 56,
czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, w sobotę  w godz. 11-16. Drugie Biuro Sprzedaży przy ul. Mokotowskiej 4/6 , tel. 022 875 08 88, czynne jest od poniedziałku do piątku, w godz. 10-18.
Źródło: budnet.pl
Autor: Lighthouse Consultants Sp. z o.o./budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18816 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 363

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >