Rozpoczęto realizację drugiego etapu osiedla w podpoznańskim Koninku

Rozpoczęto realizację drugiego etapu osiedla w podpoznańskim Koninku

Inwestycja powstaje przy ul. Pisarskiej w Koninku, nieopodal pierwszego etapu osiedla. Deweloper rozpoczął już realizację pierwszego z wielorodzinnych budynków. Czytaj dalej

 

Inwestycja powstaje przy ul. Pisarskiej w Koninku, nieopodal pierwszego etapu osiedla. Deweloper rozpoczął już realizację pierwszego z wielorodzinnych budynków. - Teren pod osiedle Nowe Koninko II został już ogrodzony i zabezpieczony. Zdjęliśmy też wierzchnią warstwę gleby, wykonaliśmy fundamenty i rozpoczęliśmy stawianie ścian parteru pierwszego z budynków. – mówi Piotr Swoboda, prezes Skaland. – Jednocześnie wraz z budową trwa przedsprzedaż mieszkań. Dla pierwszych Klientów przewidzieliśmy atrakcyjne ceny i preferencyjne warunki rezerwacji. Co istotne, te lokale również dostępne są w programie MdM. – dodaje.

 

 

W Nowym Koninku II powstaną mieszkania o powierzchni od 62 do 93 mkw. Wśród oferowanych wariantów dostępne są usytuowane na parterze jednopoziomowe mieszkania 3-pokojowe o powierzchni ok. 62 mkw. Do każdego z nich przynależeć będzie prywatny ogród o powierzchni nawet 250 mkw. Pozostałe proponowane rozwiązania to lokale 2-poziomowe, usytuowane powyżej pierwszej kondygnacji. Będą to przestronne 4-pokojowe mieszkania o powierzchni 74 lub 93, mkw. We wszystkich deweloper przewidział blisko 30-metrowy taras na poziomie pierwszego lub drugiego piętra. Takie rozwiązanie daje wszystkim mieszkańcom inwestycji możliwość, korzystania z prywatnej przydomowej przestrzeni na świeżym powietrzu. Na szczególna uwagę zasługują największe lokale. - Klientom szukającym większej przestrzeni i zainteresowanych nietypowymi rozwiązaniami architektonicznymi, proponujemy lokale o powierzchni 93 mkw., w których prócz standardowych pomieszczeń, zaprojektowana została również 18-metrowa antresola. Dodatkowo wysokość kondygnacji w części dziennej sięga nawet 6,8 m. Daje to spore pole do popisu przy aranżacji wymarzonego mieszkania – dodaje Piotr Swoboda.

 

 

Czytaj również: Nowoczesny hotel we Wrocławiu

 

Wszystkie lokale w realizowanym Nowym Koninku II wyposażone zostaną w system Fibaro, który umożliwi zdalne i bardziej ekonomicznie zarządzanie domem. Ponadto deweloper w standardzie dla każdego mieszkania zapewnia dwa miejsca postojowe. Ceny lokali w tej inwestycji zaczynają się od 255 tys. zł brutto. Realizowane osiedle znajduje się kilkanaście minut drogi od Poznania. Sprawny dojazd do stolicy Wielkopolski zapewnia Trasa Katowicka oraz autostrada A2. Istnieje też dogodne połączenie autobusowe.

 

 

Czytaj również: Mieszkanie na wynajem. Czy to się opłaca?

 

 

Inwestycja w Koninku to kolejny projekt dewelopera, który wyróżnia się ciekawym designem oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami architektonicznymi. W tym samym duchu utrzymane są również mieszkania na Świerkowej Polanie III w Robakowie. Cechą wyróżniająca obie inwestycje z pewnością jest połączenie naturalnych surowców i budownictwa inspirowanego skandynawskim stylem.

Źródło: pr4you / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18311 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 304

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >