Rozwój działu przemysłowego

Rozwój działu przemysłowego

Firma GRODNO SA, będąca w grupie największych polskich dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych, powołała nowego Dyrektora ds. Przemysłu. Jego celem będzie rozwój usług i produktów przeznaczonych dla branży przemysłowej.


GRODNO SA konsekwentnie realizuje swoje plany związane z rozwojem wyspecjalizowanej komórki obsługującej sektor przemysłowy. Spółka powołała właśnie na stanowisko Dyrektora ds. Przemysłu Łukasza Kulanicę. Będzie on odpowiedzialny za zwiększenie udziału artykułów dedykowanych branży przemysłowej w całym portfolio produktów dostarczanych przez GRODNO.

 

Czytaj również: Rewitalizacja Hali Koszykówki w Warszawie

 

– Zdecydowaliśmy się na utworzenie tego stanowiska, aby zwiększyć konkurencyjność spółki na polskim rynku. Branża przemysłowa ma duży potencjał i zamierzamy to wykorzystać. Chcemy umocnić w ten sposób naszą pozycję jako dostawcy wyspecjalizowanego i dedykowanego konkretnym sektorom – tłumaczy Jarosław Jurczak, Wiceprezes Zarządu GRODNO SA. 

 

Czytaj również: Pozytywne perspektywy dla polskich centrów handlowych

 

Firma coraz mocniej stawia na produkty wysokomarżowe przeznaczone dla przemysłu. Długoterminowa strategia spółki zakłada rozwój w segmencie automatyki i innych produktów skierowanych do odbiorców przemysłowych. Dzięki temu GRODNO będzie mogło generować wyższe marże i sukcesywnie poprawiać rentowność.
Łukasz Kulanica jest absolwentem Wydziału Inżynierii Produkcji (kierunek Automatyka i Robotyka) na Politechnice Warszawskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży, które zdobywał m.in. w Schneider Electric Polska Sp. z o.o.

 

 

2012-09-14
Źródło: ITBC Communication / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18529 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 80

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >