Sesja tematyczna w galerii

Sesja tematyczna w galerii

Galeria Neptun to nowoczesny trzypoziomowy obiekt handlowo-usługowym o powierzchni najmu 25 000 mkw., zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II, w samym centrum Starogardu Gdańskiego, 500 metrów od rynku starego miasta.

 

DEWELOPER Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim BĘDZIE PANELISTĄ PODCZAS WRZEŚNIOWEGO SHOPPING CENTER FORUMSavills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości komercyjnych, jako partner merytoryczny jesiennej edycji Shopping Center Forum, odbywającej się w dniach 17-18 września 2014 r. w Warszawie, poprowadzi sesję tematyczną „Rola zarządcy nieruchomości na wczesnym etapie planowania centrum handlowego. O czym pamiętać rozpoczynając budowę centrum handlowego? Wyzwania, jakie stoją przed inwestorem.” Swój udział jako pierwsi potwierdzili przedstawiciele Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim.


 
W pierwszym dniu spotkania najemców i deweloperów centrów handlowych - Shopping Center Forum, Wojciech Zawierucha, dyrektor ds. operacyjnych i rozwoju biznesu w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Savills, poprowadzi sesję tematyczną z udziałem zaproszonych inwestorów centrów handlowych i dostawców usług. Jednym z uczestników będzie Galeria Neptun Sp. z o.o. Sp. k. ze Starogardu Gdańskiego, spółka deweloperska utworzona przez starogardzkich przedsiębiorców - Tomasza Pastwę i Mariusza Szwarca, którzy rozpoczęli współpracę z zespołem Savills w zakresie przygotowania otwarcia Galerii Neptun, a później zarządzania tą nieruchomością. Otwarcie Galerii Neptun zaplanowano na wiosnę 2015.

 

 

Czytaj również: Bezpieczna przestrzeń

 

 

 

Czytaj również: Nowe powierzchnie biurowe w Warszawie


 
 Galeria powstająca w miejscu dawnych zakładów obuwniczych „Neptun” zapewni 636 miejsc parkingowych dla klientów centrum na parkingu podziemnym. Wśród najemców Galerii Neptun znajdują się takie marki, jak: supermarket Intermarche ( 2480 mkw.), salon RTV AGD Media Expert (820 mkw.), salon obuwniczy CCC (860 mkw.), pięć marek modowych grupy LPP S.A., w tym Reserved, Sinsay, Mohito, House i Cropp (łącznie ponad 3 100 mkw.). W obiekcie powstanie także 6-ekranowy multipleks Cinema City Poland o powierzchni 1800 mkw., który pomieści tysiąc widzów.


 
Zespół Zarządzania Nieruchomościami Savills od wielu lat promuje korzyści z nawiązywania współpracy z profesjonalnym zarządcą już na etapie planowania inwestycji, co pozwala właścicielowi nieruchomości uniknąć wielu błędów i dodatkowych kosztów. Budowa, przygotowanie do otwarcia i zarządzanie centrum handlowym, niosą za sobą szereg wyzwań. Doświadczony zarządca korzysta ze sprawdzonych rozwiązań i systemów, co pozwala usprawnić wiele procesów związanych z otwarciem centrum handlowego. 

 

Źródło: savills / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18802 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 138

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >