Bezpieczna przestrzeń

Bezpieczna przestrzeń

Jest wiele aspektów dbania o bezpieczeństwo siebie i swojego otocznia. Mieszkanie możemy ubezpieczyć i zabezpieczyć przed włamaniem. To nasze pierwsze skojarzenie, ale jak często zdarza się okradanie domów? Nasze bezpieczeństwo to również ochrona przed wypadkami. Zwróćmy, więc uwagę na rozwiązania systemowe. Czytaj dalej


Osiedle Marcelin
 

Poczynając od podstaw, ważne jest by wybrać zaufanego dewelopera z wieloletnim doświadczeniem. ATANER Sp. z o.o. istnieje od 1991 r. - takiej marce można zaufać, że buduje solidnie, z najlepszych materiałów. Od fundamentów po wykończenie, dobra jakość i wykonanie są niezwykle istotne dla trwałości inwestycji. Brak fuszerek na placu budowy to bezpieczna przyszłość mieszkańców. Wybierając mieszkanie, warto odwiedzić poprzednie inwestycje dewelopera, by zobaczyć, jak się mieszka i jak wyglądają budynki po upływie czasu. Ważne są także detale: mała architektura, place zabaw – mają służyć i zdobić, a nie stanowić zagrożenie. Np. w przypadku Osiedla Marcelin pomyślano o tym już na etapie projektowania – by cały kompleks był nie tylko funkcjonalny, ale i bezpieczny dla rodzin z dziećmi.

 

 

 

Czytaj również: Nowe powierzchnie biurowe w Warszawie

 

Chwilę spędzone z rówieśnikami na podwórku będą bezcennym wspomnieniem z dzieciństwa, a rodzice mogą być spokojni o swoje dzieci, gdy bawią się w przyjaznej dla nich przestrzeni. Równie istotna jest architektura części wspólnych – od klatek schodowych po hale garażowe. Ataner zadbał o spójność wszystkich 4 części Osiedla Marcelin, jednocześnie kładąc nacisk na stworzenie bezpiecznej przestrzeni dla rodzin z dziećmi. Zespół mieszkaniowy położony przy Lasku Marceliński ma sprzyjać integracji sąsiadów. Dobre relacje z ludźmi z naszego otoczenia również podnoszą poziom naszego bezpieczeństwa. Zaprzyjaźniona sąsiadka nie tylko podleje kwiatki, jak wyjedziemy, ale i zwróci uwagę, gdy wokół dzieje się coś niepokojącego czy kręci ktoś obcy. Nie musimy też się martwić, gdy nie ma nas w mieszkaniu gdyż nad wszystkim czuwa system telewizji dozorowanej. W budynkach znajdują się portiernie ochrony, a w mieszkaniach kolorowe wideofony. Zyskujemy dzięki temu pewność, że nikt niepożądany nie zostanie wpuszczony do naszego domu. Kompleks mieszkaniowy Osiedle Marcelin to przyjazna i bezpieczna przestrzeń dla całej rodziny.

 

 

 

Czytaj również: Mieszkania w Chojny Park

 


Obecnie trwa budowa czwartego etapu Osiedla Marcelin. Planowane zakończenie to listopad 2015 r. Inwestycja zlokalizowana jest na Grunwaldzie, u zbiegu ulic Marcelińskiej, Wałbrzyskiej i Świerzawskiej. 

 

Źródło: animagic / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19217 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 329

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >