Sklepy Komfort pomagają powodzianom. Przekazanie wykładzin oraz rabatów dla powodzian.

Sklepy Komfort pomagają powodzianom. Przekazanie wykładzin oraz rabatów dla powodzian.

Sklepy Komfort, największa w Polsce specjalistyczna sieć detaliczna oferująca panele, wykładziny, dywany oraz drzwi przekazała na rzecz powodzian z Bogatyni ponad 1000 m2 wykładzin oraz specjalne karty rabatowe na zakupy.

Sieć Komfort przygotowała specjalną pulę łącznie około 1100 m2 wykładzin dywanowych i elastycznych, które przekazała na rzecz mieszkańców Bogatyni, poszkodowanych w wyniku ostatniej powodzi. Wykładziny zostały dostarczone w postaci  rolek o powierzchni od kilkunastu do kilkudziesięciu metrów kwadratowych.  
Akcja przekazania wykładzin została zorganizowana w odpowiedzi na apel skierowany do firmy przez Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia.

 

„Nasza reakcja na prośbę Pan Burmistrza była natychmiastowa. Od razu potwierdziliśmy naszą wolę włączenia się do akcji. Z realizacją czekaliśmy jednak do momentu, aż teren zostanie uporządkowany, a budynki osuszone. Wykładziny nie powinny być przechowywane a tym bardziej montowane w warunkach podwyższonej wilgotności.   – mówi Anna Heimberger, Dyrektor ds. Marketingu  Sklepy Komfort SA.  – mamy nadzieję, że chociaż w niewielkim stopniu uda nam się poprawić mieszkańcom Bogatyni komfort życia. ”

 

Towary zostały dostarczone do Bogatyni  7 października 2010 specjalnym transportem bezpośrednio  z magazynu centralnego firmy w Strykowie pod Łodzią. W porozumieniu z Urzędem Miasta i Gminy w Bogatyni  zdecydowano, że zostaną one wykorzystane do  wyposażenia przygotowywanych przez Gminę lokali mieszkalnych dla powodzian, których domy zostały całkowicie zniszczone oraz dla osób najbardziej potrzebujących pomocy.  Dysponentem wykładzin będzie Gmina.

 

Dodatkowo, Komfort  przygotował specjalną kartę rabatową dla poszkodowanych. Uprawnia ona do 15% rabatu na wszystkie produkty. Kartę można odebrać w sklepie Komfort w Zgorzelcu, Łagów - Jeleniogórska 40 (CH EDEN).  W tym celu należy zgłosić się z dokumentem potwierdzającym status powodzianina oraz z dokumentem tożsamości. Karty rabatowe zostaną też przekazane do Urzędu Gminy w Bogatyni.

 

 

Źródło: Komfort S.A. / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18531 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 320

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >