W sprzedaży teren po byłych budynkach Regionalnego Szpitala Specjalistycznego

W sprzedaży teren po byłych budynkach Regionalnego Szpitala Specjalistycznego

Urząd Miejski w Grudziądzu wystawił na sprzedaż teren po byłych budynkach Regionalnego Szpitala Specjalistycznego. Nieruchomość o powierzchni 8982 m² przeznaczona jest pod zabudowę handlową o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m2 oraz zabudowę śródmiejską.

 


Cena wywoławcza wynosi 3,9 mln zł. Natomiast na działce o wielkości 3090 m², którą nabyć można za 950 tys. zł możliwa jest zabudowa śródmiejska, czyli mieszkaniowa, usługowa wraz z urządzoną zielenią i terenami komunikacji. Teren zlokalizowany jest w ścisłym centrum Grudziądza, przez co jest doskonale skomunikowany z pozostałymi częściami miasta komunikacją miejską. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się szkoła, budynek sądu oraz wiele punktów handlowych i usługowych. Teren ten jest także w bezpośrednim sąsiedztwie głównych ulic tranzytowych miasta, a mianowicie ulic: Sikorskiego, Legionów, Piłsudkiego (w przebiegu dróg krajowych nr 55 i 16) – mówi Magdalena Jaworska-Nizioł, Rzecznik Urzędu Miejskiego. – Warto dodać, że teren jest uzbrojony w pełną infrastrukturę techniczną. Dodatkowo miasto zleciło rozbiórkę budynków, aby ułatwić proces inwestowania nowemu właścicielowi.

 

Czytaj również: Generalny wykonawca osiedla NeoVillage

 

 

Osoby, które kupią nieruchomości będą zobligowane do rozpoczęcia zabudowy w ciągu 2 lat od dnia nabycia i zakończenia inwestycji przed upływem 4 lat. W przypadku nie wykonania tego obowiązku gmina - miasto Grudziądz będzie miała możliwość odkupu terenu w terminie 5 lat od zawarcia umowy sprzedaży. Przetargi na sprzedaż działek przy ul. Szpitalnej odbędą się 23 listopada o godz. 12.00  w Urzędzie Miejskim. W postępowaniu mogą wziąć udział osoby fizyczne i prawne, jeżeli wniosą wadium do 17 listopada br. na konto Urzędu Miejskiego. Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami lub na stronie internetowej: www.bip.grudziadz.pl w zakładce - sprzedaż nieruchomości.

 

Źródło: Papaja studio / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18322 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 87

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >