Wydarzenia na świecie – lista artykułów

Podsumowanie największych i najważniejszych targów meblowych w Mediolanie

Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie to największe, najważniejsze i najsłynniejsze targi meblowe na świecie. W tym roku odbyła się ich czterdziesta ósma edycja. Mediolańskie targi to miejsce spotkań profesjonalistów branży meblarskiej z całego świata, wśród których nie mogło zabraknąć przedstawicieli krakowskiego salonu Max-Fliz.
26-05-2009

Ogrzewanie przez pompę ciepła - Vitocal 100-A nowość wśród pomp ciepła

Podczas największych targów branży grzewczo-instalacyjnej ISH we Frankfurcie, firma Viessmann zaprezentowała najnowszą rewersyjną pompę ciepła- Vitocal 100-A.
26-03-2009

Ukraina bramą na Wschód – Barlinek otworzył zakład w Winnicy

25 października odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego zagranicznego zakładu Grupy Barlinek w miejscowości Winnica na Ukrainie. Najnowsza linia pozwoli o 33% zwiększyć łączne moce wytwórcze polskiego lidera. Barlinek potwierdza swoją silną pozycję w elicie największych producentów światowych i zapowiada dalszą ekspansję na Wschód.
30-10-2007

Barlinek największym producentem podłóg na Ukrainie

Barlinek Invest, spółka Grupy Barlinek, 25 października oficjalnie otwiera w Winnicy na Ukrainie swój pierwszy zagraniczny zakład deski barlineckiej. 2 mln m2 produkcji podłóg warstwowych rocznie uczynią z polskiej spółki ich największego dostawcę na lokalnym rynku. Grupa zapowiada kolejne inwestycje na Ukrainie i w Rosji.
25-10-2007

Sanitec Koło podbija Ukrainę

Mimo kilku znaczących inwestycji w ostatnim czasie, firma nie zamierza zwalniać tempa. Nowopowstała spółka J.V. Sanitec Co. – Slavucki Zakład Budfarfor na Ukrainie jest kolejną, po otwartej we wrześniu fabryce wyrobów akrylowych pod Kijowem, inwestycją Grupy Sanitec w tym kraju. Sanitec będzie miał większościowe udziały w zakładzie, produkującym ceramikę łazienkową w miejscowości Slavuta (Zachodnia Ukraina), największej tego typu fabryce na Ukrainie.
27-10-2006

Fabryka branży łazienkowej - Roca numerem jeden na świecie

ROCA powiększyła swoją grupę o kolejne fabryki branży łazienkowej. Koncern wykupił 100% udziałów malezyjskiej firmy Johnson Suisse oraz dwie fabryki z grupy Lasselsberger. Tym samym ROCA pod względem ilości produkowanej ceramiki sanitarnej stała się największym koncernem na świecie.
29-04-2006

System zdalnej kontroli przepływu towarów wprowadzony do firm budowlanych

Zgodnie z tematem podjętym w ostatnim numerze Construction Manager, czasopiśmie CIOB, firmy budowlane wprowadzą system zdalnej kontroli przepływu towarów (RFID), aby mieć pewność, że odpowiednia partia materiału zostaje dostarczona w odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie.
27-03-2006


Stron: 31 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  29 30 31

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18067 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 970

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >