Zakończył się drugi etap budowy inwestycji Słoneczne Tarasy

Zakończył się drugi etap budowy inwestycji Słoneczne Tarasy

Budowa kolejnego II etapu inwestycji Słoneczne Tarasy została zakończona. Mieszkania na osiedlu w podpoznańskich Plewiskach oddawane są już właścicielom. Elementem, który wyróżnia tę inwestycję są przynależące do lokali tarasy o powierzchni 22 m kw. oraz ogrody o wielkości nawet do 95 m kw. Czytaj dalej

 

Drugi etap budowy zlokalizowany przy ulicy Fabianowskiej 77 stanowi 16 mieszkań w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej, umieszczonych w zespole trzech budynków. Do mieszkań na parterze o powierzchni 50 m kw. przynależą ogrody o wielkości od 32 do 95 m kw. Większy metraż mają dwupoziomowe mieszkania na piętrze z przestronnymi tarasami, łącznie stanowią 95 m kw. przestrzeni życiowej. Każdy lokal posiada osobne wejście, które jest gwarancją prywatności, a tym samym komfortu mieszkania.

 

 

Osiedle Słoneczne to kameralne, spokojne miejsce, a jednocześnie projekt bogaty w innowacyjne rozwiązania. Lekka nowoczesna architektura, spójnie wkomponowana w zieloną okolicę to dobra propozycja dla osób chcących uciec od zgiełku wielkiego miasta. Dodatkowo dużym atutem są atrakcyjne ceny mieszkań, które zaczynają się już od 198 tys. zł brutto.

 

Czytaj również: Mieszkania w ATAL Francuska Park już w sprzedaży

 

 Jeszcze w trakcie budowy pierwszego etapu inwestycji zamknęliśmy sprzedaż mieszkań z etapu drugiego. Aktualnie w trakcie sprzedaży są dwa ostatnie etapy inwestycji – III i IV, na które składają się 4 zespoły budynków mieszczące 34 mieszkania. Budowa postępuje zgodnie z planem, etap III jest już w stanie surowym, a jego ukończenie przewidujemy na koniec zimy – mówi Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Twoje M.

 

 

Główne zalety inwestycji to wysoka jakość użytych materiałów oraz zastosowanie wielu energooszczędnych rozwiązań. – Przemyślana budowa pozwala mieszkańcom cieszyć się przez lata niskimi kosztami – dodaje Czuryńska. 

Źródło: Mission PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18797 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 139

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >