Zakończyły się XV Otwarte Regaty Branży Budowlanej 2022 - załoga Hörmann Polska ze złotym medalem

Zakończyły się XV Otwarte Regaty Branży Budowlanej 2022 - załoga Hörmann Polska ze złotym medalem

Stawiamy wysoko poprzeczkę, klasa Profi jest najbardziej wymagająca. Podobnie jak w biznesie, również w obszarze sportowym chcemy ścigać się z profesjonalistami i zwyciężać z najlepszymi – komentuje zwycięstwo Aleksandra Wolska-Balina z jachtu Hörmann Polska. Czytaj dalej

 

XV Otwarte Regaty Branży Budowlanej 2022, które odbyły się w dniach 3–10 września br., organizowane są od 15 lat gromadząc kilkadziesiąt startujących załóg. Zawody odbywają się w trzech klasach: Professional ORC (na jachtach First 35) oraz dwóch amatorskich (na jachtach Bavaria 46C i More 55). W sumie w czasie regat każda z załóg spędziła około 30 godzin na morzu. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Polski Związek Żeglarski.

 

Trasa tegorocznych regat prowadziła po wodach wokół malowniczego archipelagu Kornati – ze startem w Marinie Zut i wielkim finałem na wyspie Zlarin.

 

Zakończyły się XV Otwarte Regaty Branży Budowlanej 2022 - załoga Hörmann Polska ze złotym medalem

 

Czytaj również: Wdrażanie innowacji w polskiej piłce nożnej

 

Regaty organizujemy z myślą łączenia rywalizacji z networkingiem. Wiemy, jak ważne jest zaufanie w biznesie. Tworzymy przestrzeń, w której, dzięki zaciętej walce na morzu w ciągu dnia oraz wieczornym biesiadom na chorwackich wyspach, uczestnicy budują trwałe biznesowe więzi– mówi Zdzisław Gajos, właściciel firmy ONE4ALL, organizator regat.

 

Dla naszej firmy Regatta Business Poland to fantastyczna okazja nie tylko do sportowej rywalizacji, ale również możliwość  do zacieśniania i nawiązywania biznesowych relacji– komentuje Aleksandra Wolska-Balina, Dyrektor Przedstawicielstwa firmy Hörmann Polska w Sosnowcu, jedna z załogantek zwycięskiego jachtu odpowiadająca również za współpracę swojej firmy z Regatta Business Poland. Atmosfera regat  sprzyja również wymianie doświadczeń z zapraszanymi na pokład firmami konkurencyjnymi– dodaje Wolska-Balina.

 

Zakończyły się XV Otwarte Regaty Branży Budowlanej 2022 - załoga Hörmann Polska ze złotym medalem

 

Zdzisław Gajos zauważa: Fantastycznym uczuciem jest obserwowanie, jak przedstawiciele firm konkurujących ze sobą w obszarze biznesowym, w ciągu dnia życzą sobie sukcesu na morzu, gratulują wyników, a wieczorami siadają przy wspólnym stole, w jednej z marin, by w nieformalnej atmosferze podyskutować o wyzwaniach rynków, na których działają.

 

Maciej Owczarek, Wiceprezes Zarządu Business Centre Club, Dyrektor Generalny, gościnnie walczący w załodze Hörmann Polska, prywatnie również żeglarz, podkreśla znaczenie tego typu imprez dla rozwoju biznesu, szczególnie w trudniejszych dla rynku czasach. Regatta Business Poland można rozpatrywać na dwóch obszarach. Sportowym, który budzi największe emocje, tym większe dla mnie, że byłem częścią zwycięskiej załogi. Równie istotna jest w przypadku tej imprezy wymiana doświadczeń wieczorem, po zakończeniu każdego dnia zawodów. Spotkania na jachtach w marinach czy rozmowy w konobach portowych to rozwinięcie tego, na czym budujemy od lat klub BCC, czyli biznesu opartego na relacjach i zaufaniu – mówi Maciej Owczarek.

 

Zakończyły się XV Otwarte Regaty Branży Budowlanej 2022 - załoga Hörmann Polska ze złotym medalem

 

Czytaj również: Igrzyska Europejskie 2023 w Krakowie

 

Firma Hörmann Polska jest uczestnikiem Regatta Business Poland od 12 lat. Tegoroczne złoto jest pierwszym zwycięstwem w historii startów załogi tej firmy.

 

Od 2019 roku firma Hörmann Polska jest sponsorem strategicznym Otwartych Regat Branży Budowlanej.

 

Tabela wyników Regatta Business Poland 2022 dostępna jest w tym miejscu:

https://regattabusinesspoland.pl/wp-content/uploads/2022/09/REGATTA-BUSINESS-POLAND-2022-FINAL-RESULTS.pdf

2022-09-16
Źródło: PEM / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1506 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób dbacie o swoje zdrowie, a zwłaszcza o swoje stopy? Jeżeli szukacie sprawdzonych usług podologa na terenie Warszawy, to zdecydowanie polecam Wam sp...
  • Kredyt gotówkowy Liczba postów: 64 Grupa: Trudne tema... Zerknijcie - https://www.creditspace.pl/wakacje-kredy towe/ Co sądzicie o wakacjach kredytowych? Czy to jest dostępne też dla kredytów gotówkowych? Czytam różne....
  • Spsób na dobry sen Liczba postów: 9 Grupa: Aktualności Śpię dobrze dzięki muzyce do snu https://www.youtube.com/watch?v=e1ajx9bS 6F0 która mnie wycisza. Usypianie przy włączonych dźwiękach jest dla mnie bardzo ważne.
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 134 Grupa: Trudne tema... Jak się już zaczyna uzależnienie to nie można w nie brnąć dalej, należy jak najszybciej działać by się go pozbyć. W tym pomocne jest leczenie uzależnień prywatn...
  • Samochód ciężarowy Liczba postów: 144 Grupa: Trudne tema... Mogę podzielić się przydatnym portalem samochodowym, który został mi podpowiedziany na moim Citroën Berlingo rozmiar opon i felg, rozstaw śrub https://sizewheel...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18054 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 1074

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >