Żużlowy mistrz Bartosz Zmarzlik promuje Porta Mare Wellnes & SPA w Dziwnówku

Żużlowy mistrz Bartosz Zmarzlik promuje Porta Mare Wellnes & SPA w Dziwnówku

Mistrz „czarnego sportu” zainwestował w wypoczynek nad polskim morzem. Bartosz Zmarzlik zakupił apartament w Porta Mare Wellnes & SPA w Dziwnówku. Żużlowiec stał się również jednym ze sportowców promujących kolejny etap inwestycji Budnex, który gorzowski deweloper niedawno wprowadził do sprzedaży. Czytaj dalej

 

Człowiek, który poruszył żużlowy świat zapragnął mieć morze na wyciągnięcie ręki. To właśnie niekwestionowany atut inwestycji Porta Mare Wellnes & SPA w Dziwnówku, która jak magnes przyciąga inwestorów. Bartosz Zmarzlik zakupił apartament na jednej z najwyższych kondygnacji inwestycji, skąd rozpościera się widok na bałtycką plażę. Żadna ze stron nie podaje szczegółów transakcji, jednakże wiadomo, iż apartament zakupiony został w stanie deweloperskim. – Podporządkowałem całe swoje życie sportowi i żużlowi. W wolnych chwilach pragnę jednak wypocząć z bliskimi, a Porta Mare Wellnes & SPA świetnie się do tego nadaje. To wyjątkowe miejsce. Poza tym widok na morze z apartamentu z pewnością zrekompensuje trudy żużlowego sezonu – mówi Bartosz Zmarzlik, Mistrz Świata i utytułowany zawodnik Stali Gorzów. – Luksusowe nieruchomości, to również świetna i bezpieczna lokata kapitału. Takich apartamentów nad polskim morzem jest niewiele, więc ich cena z pewnością będzie rosła. O wyborze miejsca przesądził również fakt, że obiekt docelowo będzie posiadał bogate zaplecze rekreacyjne z basenami, strefą saun i SPA czy siłownią. To sprzyja regeneracji – dodaje. Bartosz Zmarzlik to nie jedyny sportowiec, który zainwestował w nadmorski apartament od Budnex. W tym gronie znalazł się również Patryk Dudek.

 

Żużlowy mistrz Bartosz Zmarzlik promuje Porta Mare Wellnes & SPA w Dziwnówku

 

Czytaj również: Aktywność fizyczna dzieci przed pandemią nie była w Polsce na wysokim poziomie, teraz jest jeszcze gorzej

 

Nie powinien dziwić fakt, że sportowcy wybierają inwestycje tego dewelopera. Firma Budnex od lat jest znana w tych kręgach jako mecenas sportu. Wspiera miedzy innymi żużlowy klub Stal Gorzów czy lekkoatletkę Kornelię Lesiewicz, specjalizująca się w biegu na czterysta metrów. To ona obok Bartosza Zmarzlika dołączyła do kampanii promującej Porta Mare Wellnes & SPA.

 

Żużlowy mistrz Bartosz Zmarzlik promuje Porta Mare Wellnes & SPA w Dziwnówku

 

Gorzowski Budnex niedawno wprowadził do sprzedaży drugi etap swojego nietuzinkowego projektu w Dziwnówku. Porta Mare Wellness & SPA składa się z dwóch dwunastopiętrowych budynków, z których od północy rozciąga się widok na Bałtyk i plażę w Dziwnówku, a od południa na Zalew Wrzosowski. Cały kompleks będzie miał blisko 40 tys. m kw. Drugi etap inwestycji zostanie oddany do użytku w połowie 2022 r. Warto zaznaczyć, że na najniższych kondygnacjach tego nadmorskiego projektu znajdą trzy baseny (rekreacyjny, rehabilitacyjny i brodzik dla dzieci), centrum SPA i rehabilitacji, oraz strefa saun i krioterapia. W obiekcie przewidziana jest również bawialnia, sala do squasha, a także dyskoteka z kręgielnią. Całe zaplecze usługowe zostanie oddane do użytku w finalnym etapie inwestycji, czyli w 2023 roku.

 

Żużlowy mistrz Bartosz Zmarzlik promuje Porta Mare Wellnes & SPA w Dziwnówku

 

Czytaj również: Sieć Biedronka dostarczy warzywa i owoce dla polskiej reprezentacji piłki nożnej

 

Firma Budnex aktywnie działa w sektorze inwestycji nadmorskich, realizując aktualnie kilka projektów deweloperskich w województwie zachodniopomorskim. Wśród nich są Porta Mare Marina w Dziwnowie, a także Porta Mare Baltica w Kołobrzegu.

2021-06-15
Źródło: PR4You / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17761 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 129

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >