Basen ogrodowy – lista artykułów

Jak zaaranżować otoczenie basenu, aby było estetycznie i bezpiecznie

Posiadanie basenu na własnej posesji to marzenie wielu osób. Choć jeszcze kilka lat temu był on kojarzony z luksusem, dziś staje się coraz popularniejszy. Na rynku pojawiają się różnorodne produkty, ułatwiające realizację takiej inwestycji. Ekspert podpowiada, jakie materiały nawierzchniowe warto wykorzystać przy wykańczaniu przydomowej strefy relaksu.

Przygotowanie basenu do sezonu krok po kroku - wyjaśnia specjalista

Naturalne baseny cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Akweny te, podobnie jak tradycyjne obiekty, muszą być jednak odpowiednio przygotowane do kolejnego sezonu kąpielowego. Tylko prawidłowo przeprowadzona konserwacja pozwoli bowiem na bezpieczne i komfortowe korzystanie z basenu. O czym zatem powinniśmy przy tym pamiętać?

Zmysłowa przyjemność

Walentynki przez cały rok? Bo święto zakochanych to przecież tylko pretekst dotego, co powinniśmy robić każdego dnia.

Basen ogrodowy to dobry wybór

W czasach dzisiejszych coraz bardziej popularne stają się baseny ogrodowe. Są one idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mają możliwości wyjazdu nad morze i dla osób ceniących aktywny komfortowy odpoczynek, szczególnie latem, kiedy jest upał.

Otwarty basen schowany w zacisznym otoczeniu

Otwarty basen to rozwiązanie, które cieszy się dużą popularnością, zarówno w przypadku posesji prywatnych, jak i hoteli czy pensjonatów.

Trudny przypadek posadowienia i uszczelnienia basenu kąpielowego

Baseny kąpielowe są w Polsce obecnie dość powszechnym elementem budowlanym. Powstaje nadal wiele obiektów publicznych np. baseny miejskie, gminne, przyszkolne czy też hotelowe, ostatnio bardziej rekreacyjno-lecznicze zasilane wodami termalnymi i/lub solankowymi.

Basen ogrodowy - na co warto zwrócić uwagę przy podejmowaniu decyzji

Każdy z nas wie, iż ogród przy domu to prawdziwy skarb. Dbamy o niego i staramy się by stanowił dla nas jak najbardziej miłe miejsce odpoczynku i relaksu.

Jak profesjonalnie zaprojektować basen i jego ogrodzenie?

Marzenia o przydomowym basenie nie muszą się ograniczać do tych rozporowych czy dmuchanych. Coraz bardziej dostępne stają się bowiem baseny z prawdziwego zdarzenia. Obalając mity podpowiadamy, co jest najważniejsze przy jego projektowaniu.

Energooszczędne ogrzewanie basenów

Coraz częściej właściciele domów chcą korzystać ze swojego basenu nie tylko latem, ale również w nieco chłodniejszą pogodę. W tym wypadku woda musi być dodatkowo podgrzewana, za pomocą jednego z poniższych urządzeń.

Czy warto inwestować w basen ogrodowy w polskim klimacie?

Baseny ogrodowe stały się dość popularne w Polsce mimo chłodnego klimatu. Latem, gdy temperatura sięga zenitu, a wiatrak w pokoju już nie cieszy jak kiedyś, zaczynamy marzyć o zanurzeniu się w chłodne wody basenu.


Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17799 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 270

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >