Basen ogrodowy – lista artykułów

Basen ogrodowy to dobry wybór

W czasach dzisiejszych coraz bardziej popularne stają się baseny ogrodowe. Są one idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mają możliwości wyjazdu nad morze i dla osób ceniących aktywny komfortowy odpoczynek, szczególnie latem, kiedy jest upał.

Otwarty basen schowany w zacisznym otoczeniu

Otwarty basen to rozwiązanie, które cieszy się dużą popularnością, zarówno w przypadku posesji prywatnych, jak i hoteli czy pensjonatów.

Trudny przypadek posadowienia i uszczelnienia basenu kąpielowego

Baseny kąpielowe są w Polsce obecnie dość powszechnym elementem budowlanym. Powstaje nadal wiele obiektów publicznych np. baseny miejskie, gminne, przyszkolne czy też hotelowe, ostatnio bardziej rekreacyjno-lecznicze zasilane wodami termalnymi i/lub solankowymi.

Basen ogrodowy - na co warto zwrócić uwagę przy podejmowaniu decyzji

Każdy z nas wie, iż ogród przy domu to prawdziwy skarb. Dbamy o niego i staramy się by stanowił dla nas jak najbardziej miłe miejsce odpoczynku i relaksu.

Jak profesjonalnie zaprojektować basen i jego ogrodzenie?

Marzenia o przydomowym basenie nie muszą się ograniczać do tych rozporowych czy dmuchanych. Coraz bardziej dostępne stają się bowiem baseny z prawdziwego zdarzenia. Obalając mity podpowiadamy, co jest najważniejsze przy jego projektowaniu.

Energooszczędne ogrzewanie basenów

Coraz częściej właściciele domów chcą korzystać ze swojego basenu nie tylko latem, ale również w nieco chłodniejszą pogodę. W tym wypadku woda musi być dodatkowo podgrzewana, za pomocą jednego z poniższych urządzeń.

Czy warto inwestować w basen ogrodowy w polskim klimacie?

Baseny ogrodowe stały się dość popularne w Polsce mimo chłodnego klimatu. Latem, gdy temperatura sięga zenitu, a wiatrak w pokoju już nie cieszy jak kiedyś, zaczynamy marzyć o zanurzeniu się w chłodne wody basenu.

Nowe systemy basenowe

Lider rynku basenów publicznych, Grupa Konsultingowo – Inżynieryjna Kompleks S.A., notuje w ostatnim czasie znaczny wzrost przychodów. Jest to wynikiem najwyższej jakości oraz racjonalnych cen oferowanych usług i materiałów.

Jak szybko i sprawnie zbudować własny staw?

Wiosna jest idealnym okresem na przeprowadzenie zmian w ogrodzie. Wielu ogrodników marzy o posiadaniu własnego ogrodu wodnego, ale zniechęcają ich obawy przed długotrwałą i pracochłonną realizacją projektu.

Co trzeba wiedzieć o basenach?

Kiedy rozpoczynamy budowę naszego domu marzeń, przychodzi czas na przemyślenia jak ma wyglądać otoczenie budynku. Są to pewnego rodzaju „dopieszczenia” naszych marzeń.


Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

Czytaj też…

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 18305 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 86

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >