Bezpieczna kuchenka indukcyjna

Bezpieczna kuchenka indukcyjna

Najnowsza przenośna kuchenka indukcyjna firmy Zepter to innowacyjny system pozwalający w krótkim czasie uzyskać perfekcyjne efekty gotowania przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Bez ognia, bez gazu i bez żadnego ryzyka.

 

Kuchenka indukcyjna firmy Zepter została stworzona z myślą o najwyższym komforcie użytkowania. Niezwykle funkcjonalna i prosta w obsłudze pozwala na przygotowanie posiłków w dowolnym miejscu. Jej niewielkie wymiary i waga sprawiają, że urządzenie można zabrać wszędzie – lekka, poręczna doskonale sprawdzi się podczas kulinarnych szaleństw w plenerze, w podróży czy po prostu w kuchni.

 

 

Powierzchnię kuchenki pokryto ceramicznym szkłem, które w połączeniu ze znajdującym się na niej panelem dotykowym zapewniają urządzeniu futurystyczny, luksusowy design. Praktyczny, czterocyfrowy wyświetlacz LED, 8 poziomów temperatury i 8 poziomów mocy oraz możliwość ustawienia czasu gotowania sprawiają, że przygotowywanie posiłków staje się proste i przyjemne.

 

Czytaj również: Czy piekarnik może czyścić się sam?

 

Kuchenkę wyposażono dodatkowo w funkcję zabezpieczającą „Child Lock” oraz w system alarmowego powiadamiania – kiedy płyta osiągnie temperaturę 60°C uruchamia się ostrzeżenie „Hot Plate”. Jest to czerwona dioda, która świeci się nawet w momencie, gdy przycisk zasilania jest wyłączony.

 

 

Urządzenie bardzo łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy odrobina płynu do mycia naczyń i miękka ściereczka, a będzie wyglądało jak nowe.

 

Kuchenka indukcyjna Zepter jest kompatybilna z każdym naczyniem wyposażonym w magnetyczne dno. Użytkowana natomiast w połączeniu z naczyniami Masterpiece firmy Zepter, których podwójne akutermiczne dno jest idealnie dostosowane do pracy na tego typu urządzeniach, pozwoli na przyrządzenie nie tylko smacznych, ale i zdrowych potraw.

 

Czytaj również: Piekarnik z funkcją gotowania parowego

 

Źródło: Media Forum / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Smugi na lustrze. Liczba postów: 37 Grupa: Porady i op... Też mam taki właśnie kłopot. Nie wiem, jak poradzić sobie ze smugami na lustrze. Już próbowałam praktycznie wszystkiego. Przeczytałam rozmaite poradniki, a po w...
  • Instalacja wodna w mieszkaniu - rury plastikowe na... Liczba postów: 10 Grupa: Porady i op... Jeżeli chodzi o materiały to możesz zobaczyć asortyment firmy http://www.troinstal.pl/Zasuwy,sidemenu6 .html , takiego typu sprzęt przyda się akurat w instalacji...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 109 Grupa: Porady i op... Jeżeli jesteśmy w temacie nagrobków i jeżeli ktoś z was jest z okolic Wrocławia lub z samego Wrocka i szuka dobrego kamieniarza to mogę polecić dobry punkt. Zak...
  • Dom 210m2 - pompa ciepła? Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Czy pompa ciepła wystarczy żeby ogrzać dom 210m2? Jest ocieplony, ale są tylko kaloryfery. Jest sens iść w pompę czy lepiej jednak kocioł? Czytałem, że pompa sp...
  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3718 Grupa: Porady i op... Wyczyścić będzie trudno. Najważniejsze to po prostu na czas je zaimpregnować.

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17328 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 264

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >