Czym się charakteryzuje bateria w nowoczesnej kuchni?

Czym się charakteryzuje bateria w nowoczesnej kuchni?

Czym charakteryzuje się współczesna kuchnia? Przede wszystkim perfekcyjnym dopasowaniem do potrzeb domowników, minimalistycznym designem i funkcjonalnym wyposażeniem. Jednak kluczowe znaczenie ma funkcjonalność, służąca oszczędności cennego czasu i ułatwieniu pracy. Poszukujemy produktów, które zastąpią nas w codziennych czynnościach i będą zdobić wnętrza wyjątkowym wzornictwem. Doskonałą odpowiedzią na powyższe zapotrzebowania są baterie kuchenne zachwycające organiczną formą i wygodnymi funkcjami. Czytaj dalej

 

Bogactwo technologii

 

Smukła bateria GROHE Essence skrywa w sobie moc nowoczesnych technologii. Jednym z jej wygodnych rozwiązań, cenionym zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów, jest możliwość dopasowania rodzaju strumienia do indywidualnych do potrzeb. Wystarczy jeden ruch, by przełączyć klasyczny przepływ wody na wygodny strumień prysznicowy, ułatwiający mycie warzyw czy płukanie talerzy. W dobie pośpiechu i skrupulatnego planowania każdej chwili, wygoda oferowana przez baterie GROHE, staje się wyjątkowo cenna. Co więcej, najnowsza technologia GrohFlexx sprawia, że strumień wody możemy skierować w dowolnym kierunku, by jeszcze bardziej usprawnić kuchenne zadania. Silikonowa powierzchnia ramienia ze zintegrowaną metalową sprężyną pozwala użytkownikom kręcić i obracać wylewkę o 360 stopni bez najmniejszego wysiłku – bateria kuchenna jeszcze nigdy nie dopasowywała się do potrzeb użytkowników z taką lekkością.


 Czym charakteryzuje się współczesna kuchnia?

 

 

Czytaj również: Jaką baterię wybrać na kuchenną wyspę?

 

Po zakończeniu przygotowań, wylewka z łatwością powraca na swoje miejsce, tworząc smukłą linię baterii. Nowa technologia GROHE EasyDock M wykorzystuje silny magnes w uchwycie do kierowania wylewki z powrotem do idealnej pozycji dokującej. To kolejny przejaw talentu i wyobraźni inżynierów R&D GROHE, którzy nieustannie rozwijają praktyczne technologie służące ułatwianiu ich użytkownikom codziennych zajęć – to właśnie prostota i wygodną obsługi stają się kluczem do sukcesu GROHE.


minimalistycznym designem i funkcjonalnym wyposażeniem charakteryzuje się współczesna kuchnia

Subtelna elegancja

 

Perfekcyjna konstrukcja jest jedynie pierwszym krokiem na drodze tworzenia wyjątkowych produktów GROHE. Kolejny etap odbywa się w studio designu GROHE, gdzie każdy produkt zyskuje niepowtarzalny kształt. To tam baterie kuchenna takie jak Essence czy Concetto nabrały smukłości i elegancji. Podanie zaawansowanego technologicznie sprzętu w tak zmysłowej i delikatnej formie jest kwintesencją doskonałego wzornictwa, niezwykle cenionego w dzisiejszych czasach.  


baterie kuchenne GROHE Essence

 

 

Czytaj również: Geometria i prostota - najnowsze trendy w kuchennych bateriach.

 

Dodatkowym rozwiązaniem łączącym funkcjonalność i wyjątkowy design jest silikonowe ramię prysznicowe, które bez problemu utrzymamy w czystości. W bateriach Concetto jest ono klasycznie czarne i matowe,  natomiast w kolekcji Essence dostępne są różne warianty kolorystyczne: Matte Sheer Marble, Matte Dark Grey oraz Matte Dark Brown. Sama wymiana silikonowej powierzchni jest dziecinnie prosta, więc zmiana koloru na odpowiadający stylistyce kuchni nie stanowi problemu.


baterie do nowoczesnej kuchni


Istotną cechą współczesnej kuchni jest dopasowywanie się do indywidulanych potrzeb, a także niezawodność, trwałość i piękno. To cechy, którymi projektanci GROHE kierują się podczas tworzenia nowych, wyjątkowych baterii. Dzięki nim możemy cieszyć się w niezwykłą funkcjonalnością i znakomitym designem w naszych domach.

 

bateria kuchenna Concetto

bateria kuchenna GROHE Essence

Źródło: Ogilvy PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Pościel Liczba postów: 40 Grupa: Najnowsze t... Ja dotychczas kupowałam w sklepach stacjonarnych pościel. Jednak ostatnio znalazłam fajny sklep podpierzyna.com, gdzie można kupić świetnej jakości pościel w na...
  • Designerski stół do salonu Liczba postów: 41 Grupa: Nowości ara... To w takim razie nie możesz pominąć oferty sklepu Edinos, ponieważ w zakresie stolików do salonu różnego typu to posiadają bardzo szeroki wybór. My szukaliśmy j...
  • Wnetrza Liczba postów: 2341 Grupa: Najnowsze t... Proces powstawania budynku mieszkalnego będzie się ogromnie różnić od obecnego budowania. Wszystkie elementy od największych do najdrobniejszych zostaną wykonan...
  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 2092 Grupa: Porady i op... Wydaje mi się to być solidne. Ja raczej skorzystałbym z tego gdybym miał potrzebę.
  • kuchnia w zabudowie Liczba postów: 403 Grupa: Porady i op... Wydaje mi się, że ten, który pokazałeś powinien spełniać swoje właściwości.

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 19149 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 270

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >