Dekoracyjne tkaniny do przesłon okiennych

Dekoracyjne tkaniny do przesłon okiennych

W siedzibie firmy Dormax Design, w dniu 6 i 7 maja 2013 roku, odbyły się prezentacje najnowszych kolekcji dekoracyjnych tkanin do przesłon okiennych. Inspiracje do wzorów zostały zaczerpnięte z przeróżnych dziedzin. Znajdziemy tkaniny inspirowane anatomią roślin, jeans’em, industrialną surową architekturą oraz ponadczasowym, eleganckim stylem angielskim.

 

Szeroka gama faktur i wzorów powraca w tym sezonie w wielkim stylu. Tkaniny fakturą i strukturą najbardziej zbliżone z jednej strony do budowy naturalnych, surowych materiałów, z drugiej zaś wpisujące się w klasyczne przestrzenie, są obecnie obowiązującym trendem w dziedzinie architektury wnętrz. Tkaniny mogą być zestawiane w sposób tradycyjny – w obrębie danego typu wzoru, lub bardziej awangardowo – zgodnie z najnowszą tendencją lansującą mieszanie różnych „printów” w jednej stylizacji.

 

Czytaj również: Rolety okienne w bieli

 

 

 

 

Fot. Dormax Design

 

Zaprezentowana kolekcja jest zgodna z inspiracjami, które prezentowane były podczas targów Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie, gdzie królowały naturalne tkaniny, nieregularne wzory, faktury, klasyki designu, jak i wszechogarniające zaskoczenie. 

 

Czytaj również: Ukryte karnisze

 

Fot. Dormax Design


Fot. Dormax Design

 

Źródło: Global Reach Public Relations / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17193 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 492

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >