Dodatki i dekoracje – lista artykułów

Materac nie tylko dla dzieci

Na każdym etapie rozwoju dziecka pojawiają się kolejne rzeczy, z których wyrasta i które należy wymieniać zależnie od nieustanie zmieniających się potrzeb. Chodzi tu nie tylko o ubrania, buty czy ulubione przekąski, ale i materac, na którym śpi

Wystrój wnętrz: gadżety, dodatki w mieszkaniu

Gadżet staje się bohaterem współczesnych wnętrz – inspiracją, dopowiedzeniem lub punktem zaczepienia uwagi. Domowe „wystawy” zupełnie zmieniły pochodzenie, sens i żywot.

Zaawansowane technologicznie materace z płyt lateksowych

Dzięki naszej współpracy powstały 4 zaawansowane technologicznie materace: Vita, Forte Piano i Nuta - mówi Tomasz Goc, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu z Fabryki Materacy JANPOL. - Linia Perfetto ma przede wszystkim doskonałe właściwości wentylacyjne i higroskopijne, które wpływają na poprawę gospodarki wodnej organizmu.

Bambus - zastosowanie w budownictwie i aranżacji wnętrz

Bambus. Roślina od wieków używana w kuchni, budownictwie, przy produkcji różnorodnych artykułów. Dzięki swojej wytrzymałości daje budynkom wieloletnią gwarancję. Świetnie sprawdza się także podczas aranżacji wnętrz – zarówno w stylu azjatyckim, jak i naturalnym, ekologicznym.

Wyposażenie sypialni: Materac z wkładem ze sprężyn kieszeniowych

Dla każdego wygoda kojarzy się nieco inaczej. Dlatego ważne jest, aby wyposażenie domu odpowiadało naszym indywidualnym gustom. Szczególnie istotny jest dobór materaca, ponieważ to właśnie on decyduje o tym, czy rano budzimy się wypoczęci.

Wystrój wnętrz: Dekoracje salonu i sypialni w kolorze cappuccino

Dzięki tekstyliom domowym w tonacji cappuccino z kolekcji Arcana marki Dekoria.pl, uczynimy nasze wnętrze niepowtarzalnym i wyjątkowym. Tkaniny w harmonijnych kolorach i oryginalnych wzorach wniosą do naszego domu spokój, towarzyszący popołudniowej przerwie na kawę.

Wyposażenie sypialni: Materace z nowatorskim wkładem – blokiem lateksowo – termoelastycznym

Do standardowych wypełnień materacy Janpol należą różne rodzaje sprężyn, lateks, pianka Visco-Elastic, włókno kokosowe czy włosie końskie. Każdy z tych surowców posiada swoje zalety i specyficzne właściwości. Często to właśnie one mają największy wpływ na decyzję odnośnie wyboru materaca.

Wystrój sypialni: Antyalergiczne materace

Rodzice małych alergików dobrze wiedzą, że nie każda noc przynosi spokojny sen i odpoczynek ich pociechom. Warto zainwestować w odpowiednią pościel i specjalne detergenty do prania, ale czy to wystarczy? W takiej sytuacji niezwykle ważną rolę odgrywa materac.

Wystrój wnętrz: ciekawe ramki gniazd i łączników

Producenci sprzętu elektoinstalacyjnego umieszczając w swej ofercie rozwiązania modułowe, wychodzą naprzeciw potrzebom tych klientów, którzy lubią zmiany i jednocześnie nie chcą przepłacać.

Włącznik światła do pokoju dziecięcego

Nowa linia włączników światła do pokoi dziecięcych firmy Kontakt Simon zapewnia bezpieczeństwo i bajkowy wystrój wnętrza


Stron: 92 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  88 89 90 91 92  ▸

Czytaj też…

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17328 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 169

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >