Dyskretna elegancja ogrodzenia

Dyskretna elegancja ogrodzenia

Wreszcie jest: wymarzona, oddalona od zgiełku wielkiego miasta, nasza własna działka. Jeszcze nic na niej nie stoi a już przed oczyma naszej wyobraźni widzimy piękny, przestronny, nasz własny dom... Czytaj dalej


Zanim jednak ustawimy książki na półkach i rozpalimy ogień w kominku, czeka nas budowa. W jej trakcie mogą nas spotkać różne niespodzianki, ale chyba najgorsza jest kradzież materiałów budowlanych. Dlatego zanim rozpoczniemy jakiekolwiek prace, watro działkę najpierw ogrodzić. W takim wypadku potrzebujemy czegoś łatwego w montażu, solidnego i ładnego i trwałego. Najlepszym rozwiązaniem jest siatka. Czasy, gdy takie ogrodzenie tylko i wyłącznie szpeciło i było złem koniecznym, dawno minęły. Nowoczesna technologia jaką jest powlekanie ocynkowanej siatki proszkiem poliestrowym stosowana przez firmę BETAFENCE, sprawia, że jest ona nie tylko trwała bo nie ulega korozji, ale również ładna.

 
Można się zastanawiać, czy takie niepozorne na pierwszy rzut oka ogrodzenie ochroni nasze mienie przed zakusami złodziei. Wszystko zależy od tego jaki rodzaj siatki wybierzemy. Siatka zgrzewana ma tą przewagę nad plecioną, że nie można się praktycznie na nią wspiąć. Jest ona tak skonstruowana, że bardzo trudno wsunąć stopy w jej oczka (Pantanet Protect 50,8x50,8mm) a jeszcze trudniej ją przeciąć. Wszystkie te rozwiązania skutecznie utrudnią potencjalnym złodziejom wejście na naszą posesję.
Siatka zgrzewana ma jeszcze jedną zaletę: jest bardzo łatwa w montażu, gdyż nie trzeba jej naciągać. Nie musimy się martwić, że pęknie lub się wygnie Jeśli zdecydujemy się na zakup kompleksowego systemu ogrodzeniowego, takiego jak system firmy BETAFENCE, ze słupami Bekaclip z listwą montażową, samodzielnie i szybko ogrodzimy naszą działkę.

Gdy już powstanie nasz piękny dom a my w końcu rozpalimy ogień w kominku, siatka dalej będzie mogła nam służyć. To eleganckie i zarazem dyskretne ogrodzenie, równie skutecznie ochroni nasze domostwo przed niepożądanymi gośmi jak betonowy płot a jednocześnie nie będzie zasłaniało naszego pięknego ogrodu - pełnego zieleni wiosną i latem. W końcu właśnie po to wybudowaliśmy dom poza miastem i uciekliśmy od murów, by cieszyć się bliskością przyrody...

 

Źródło: BANDERA / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17192 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >