Estetyczny, wiszący fotel zapewni komfortowy wypoczynek na tarasie lub w ogrodzie

Estetyczny, wiszący fotel zapewni komfortowy wypoczynek na tarasie lub w ogrodzie

Relaks pośród ulubionych roślin należy do przyjemności, którą z pewnością potrafią docenić właściciele przydomowych ogródków lub przestronnych tarasów. Otaczająca nas zieleń wpływa kojąco na zmysły, ułatwia wypoczynek, sprawia że spotkania w gronie rodziny i znajomych przebiegają w miłej, nastrojowej atmosferze. A kiedy jesteśmy sami, to piękne otoczenie staje się doskonałym miejscem na wyciszenie się, interesującą lekturę bądź chwilę zadumy przy lampce wyśmienitego wina lub filiżance aromatycznej kawy. Czytaj dalej

 

Znakomitym uzupełnieniem naturalnej aranżacji naszych ogrodów i tarasów są wygodne w użyciu meble. Poza swoimi walorami estetycznymi krzesła, fotele i stoły spełniają przede wszystkim funkcję praktyczną. Idealną propozycją dla wszystkich zwolenników wypoczynku na świeżym powietrzu jest niezwykle komfortowy, ekskluzywny fotel wiszący ALPHA marki 4IQ.

 

niezwykle komfortowy, ekskluzywny fotel wiszący ALPHA marki 4IQ

 

Ten atrakcyjny mebel spełnia rolę oryginalnego hamaka, zapewniającego użytkownikom relaks i pozytywny nastrój. Odpowiednio wyprofilowany, wyposażony został w wygodne, miękkie siedzisko. Solidna, stabilna konstrukcja o oryginalnym kształcie gwarantuje bezpieczeństwo. Wykonany z klejonego warstwowo drewna modrzewia syberyjskiego oraz stali, w spokojnej kolorystyce (terakota, beż i zielony) świetnie prezentuje się zarówno na tarasie czy w ogrodzie, jak i w pomieszczeniach zaaranżowanych w naturalnej stylistyce.

 

wiszący fotel ogrodowy

 

Czytaj również: Współczesne trendy w meblach ogrodowych i tarasowych

 

Jest odporny na warunki atmosferyczne, gdyż wszystkie elementy stalowe pokryto farbą proszkową, natomiast drewniane zostały zaimpregnowane ciśnieniowo, a następnie olejowane. Poduszki posiadają zdejmowane pokrycie zamykane na zamek błyskawiczny, co ułatwia ich czyszczenie. Fotel o wymiarach: 131,5x153x180 i obciążeniu: 150 kg jest przeznaczony dla dorosłych, ale może korzystać z niego również rodzic ze swoją pociechą czy większe dziecko.  

 

atrakcyjny mebel spełnia rolę oryginalnego hamaka, zapewniającego użytkownikom relaks i pozytywny nastrój.

 

Czytaj również: Z czego wybrać meble do ogrodu?

 

 

ALPHA jest synonimem luksusu i elegancji, pozwala na wspaniały wypoczynek i równocześnie doskonale dekoruje przestrzeń. W połączeniu z bujną roślinnością lub ozdabiającymi taras wielobarwnymi kwiatami ten wyjątkowy fotel – hamak tworzy niepowtarzalną kompozycję form i kolorów, będąc równocześnie świetną alternatywą dla innych mebli ogrodowych.


 Solidna, stabilna konstrukcja o oryginalnym kształcie gwarantuje bezpieczeństwo

Źródło: AfirPR / budnet.pl
Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 17799 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >