Fotel jak marzenie

Fotel jak marzenie

Jest taki mebel, którego użytkowanie nierzadko jest zarezerwowane wyłącznie dla nas. Mebel,w którym czytamy, oglądamy telewizję, drzemiemy, a przede wszystkim odpoczywamy. Bez niego wielu nie wyobraża sobie swojej prywatnej przestrzeni. Oto on – fotel, mebel osobisty, którego wybór warto spersonalizować, bo przecież będzie przechodził z nami niejedno.

 

Bo król jest jeden…

 Dla tych, którzy nie zamierzają ginąć w tłumie i zawsze chcą czuć się wyjątkowo, dla osób, które stawiają na swoim, a sprzeciwu raczej nie tolerują. Ale także dla tych z dużym dystansem do siebie i oryginalnym poczuciem humoru – fotele o wzornictwie iście królewskim.

 

Czytaj również: Luksusowe meble wypoczynkowe

 

 


 

Jak w kokonie

Czasem każdy potrzebuje chwili wytchnienia, zwinięcia się w „kłębek” i choć częściowej izolacji. Wszystko to zapewnią nam niżej prezentowane fotele. Plus oryginalny design oczywiście.

 

Czytaj również: Czym się kierować przy wyborze łóżka

 

 

 

 

 

 

W skrzydłach anioła…

Fotel Angels Wings każdemu doda skrzydeł – dosłownie i w przenośni. Jego oparcie sprawia, że siedząc w nim, wyglądamy niczym skrzydlate istoty. Idealny dla lubiących bujać w obłokach i wszystkich marzycieli. Realiści z pewnością docenią solidne wykonanie oraz materiały: drewno bukowe i wełnę.

 

Czytaj również: Sofa w najlepszym stylu

 

 

 


 

Kołysz mnie

Marzy o nim chyba każda kobieta, a skrycie niejeden mężczyzna. Fotel bujany kojarzy nam się     ze spokojem, bezpieczeństwem i ciepłem rodzinnego domu, a jego delikatne kołysanie zapewnia efektywne odprężenie. Teraz już nie musimy ograniczać się do tradycyjnego designu, ponieważ dostępne są modele o zdecydowanie nowoczesnym wzornictwie.

 

Czytaj również: Krzesło-fotel

 

 


Nie tylko dla miłośników motyli

 Fotel Butterfly to klasyka designu. Ponadczasowa forma i nadzwyczajny komfort, fotel-leżak, fotel-motyl, uwielbiany przez tysiące. Więcej słów nie trzeba…

 

Źródło: 9d / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17342 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 275

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >