Gala wręczania nagród

Gala wręczania nagród "BUDOWLANA MARKA ROKU 2010"

30 czerwca 2011 r. w Businessman Institute w Warszawie odbędzie się Gala Wręczania Nagród Budowlana Marka Roku 2010. Ranking Marek Budowlanych jest przeprowadzany przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku już po raz siódmy. Czytaj dalej

 

W ciągu sześciu edycji Tytuł Budowlanej Marki Roku został wręczony 133 razy. Nagrody odzwierciedlają stopień konkurencyjności firm w danym roku a klasyfikacja zostaje utworzona w oparciu o analizę wyników badań ankietowych, zrealizowanych techniką CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing). Tegoroczne badanie wśród firm wykonawczych w sektorze budowlanym zostało przeprowadzone w maju 2011 roku na próbie odrębnie dobranej dla każdej z 20 grup asortymentowych materiałów budowlanych (badanie przeprowadzono na ok. 2000 firm wykonawczych). Wykonawcy wskazali m.in.: marki budowlane najwyższej jakości, marki budowlane o najlepszej relacji cena do jakości oraz marki budowlane najchętniej wybierane. Budowlaną marką roku danej kategorii asortymentowej zostaje marka, która osiągnęła najwyższą ocenę ważoną, tj:

 

- marka uznawana za markę najwyższej jakości w porównaniu z konkurencją (waga 40%)


- marka o najlepszej relacji ceny do jakości (waga 30%)


- marka najczęściej stosowana przez wykonawców (waga 30%)Główna nagroda Budowlanej Marki Roku 2010 zostanie przyznana marce, która zdaniem wszystkich przebadanych wykonawców jest:- marką najbardziej znaną (waga 50%)


- marką oferująca najlepszą jakość w porównaniu do konkurencji  (waga 50%)

 

Laureat głównej nagrody oraz zdobywcy pierwszego miejsca w danej kategorii asortymentowej otrzymają statuetki. Ponadto pierwszym trzem firmom z każdej z dwudziestu grup produktowych wręczone będą Dyplomy, które również poświadczają osiągnięty przez wyróżnioną markę sukces rynkowy. Gala Wręczania Nagród w Rankingu Marek Budowlanych odbywa się od roku 2001 i od tamtej pory każda kolejna edycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem i frekwencją zaproszonych gości. Uczestnikami spotkania są przedstawiciele firm branży budowlanej, laureaci Rankingu, dziennikarze oraz osoby zainteresowane aktualną pozycją firm branży budowlanej na rynku. Rankingi poszczególnych edycji dostępne są na stronie www.rankingmarekbudowlanych.pl.

 

Tegoroczna edycja zainspirowała ASM do przeprowadzenia analizy porównawczej wyników Rankingów Marek Budowlanych przeprowadzonych w latach 2008-2011. Opracowanie w formie raportu przedstawia, które marki cieszą się ugruntowaną pozycją, które zaś zwiększyły swój udział w rynku materiałów budowlanych na przestrzeni 4 ostatnich lat. Dodatkowo powyższe zestawienie wyników da możliwość odpowiedzi na pytanie czy postrzeganie danej marki poprzez pryzmat produktów najwyższej jakości, godnych polecenia przez fachowców uległo zmianie w minionych latach. Raporty będą dostępne w następujących kategoriach: wełna mineralna i skalna, styropian, materiały wznoszeniowe, produkty gipsowe do gładzenia i wyrównywania ścian, farby, tynki dekoracyjne, płyty gipsowo-kartonowe, kleje i fugi, kostka brukowa, piany i silikony, drzwi wewnętrzne, profile okienne, okna elewacyjne, podłogi drewniane i laminowane, płytki ceramiczne, kotły grzewcze, grzejniki, okna dachowe, systemy rynnowe, lakiery do drewna. 

 

Firma ASM od 15 lat realizuje badania rynku budowlanego, dostarcza przedsiębiorcom kompleksowe opracowania i raporty, zdobyła więc pozycję lidera w branży badawczej sektora. Przedsiębiorstwa działające na rynku budowlanym ze swej strony dają wyraz uznania dla marki, którą stanowi ASM ale też sam Ranking Marek Budowlanych jest dla branży szczególnie wiarygodną klasyfikacją, wyróżniającą te firmy, które są liderami tego rynku i znajdują największe uznanie wśród odbiorców swych produktów czy usług. Producenci wyróżnionych marek z dumą i radością posługują się uzyskanymi w rankingu tytułami. Ponadto samo spotkanie wieńczące ranking jest dla Laureatów wyjątkową okazją podtrzymywania kontaktów biznesowych i integracji środowiska, otrzymane tytuły zaś są ważnym elementem w strategiach budowania marek. Z roku na rok Organizator dokłada wszelkich starań, aby moment odbioru nagrody był jak najbardziej uroczysty. Dlatego charakter tego wydarzenia jest modyfikowany podczas kolejnych edycji, aby stawało się ono coraz bardziej doniosłym i wytwornym.

 

Program Gali Wręczania Nagród Budowlana Marka Roku 2010:


17:00 - Rozpoczęcie Gali, powitanie Gości


17:15 - Przedstawienie wyników Rankingu, wręczenie Laureatom nagród - statuetek i dyplomów


18:30 - Jubileusz 15-lecia ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku


19:00 - Występ Gwiazdy Wieczoru


20:00 - Bankiet

 

 

Patroni Medialni Gali:


 

 

 

Organizator Gali:


ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.


ul. Grunwaldzka 5, 99-301 Kutno


Tel.: +48 (24) 355 77 00; Faks +48 (24) 355 77 01


www.asm-poland.com.pl

 

 

 


2011-07-01
Źródło: ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Rower i małe dziecko Liczba postów: 224 Grupa: Trudne tema... Wszystkim zainteresowanym tematem rowerów polecam sprawdzić stronę https://ecyklopedia.pl/rowery-emtb-z-nis kim-przekrokiem-fakty-i-mity/ , na której znajdziecie...
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1439 Grupa: Trudne tema... Staram się dużo spacerować. To ma na mnie bardzo pozytywny wpływ.
  • Magazyn wyposażenie Liczba postów: 198 Grupa: Trudne tema... A propos powiększania i przebudowy magazynu polecam Wam firmę Regalit - maja świetnej jakości systemy magazynowe - np. regały paletowe, regały wysokiego składow...
  • czajniki elektryczne Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... W jakim sklepie internetowym znajdę nowoczesne i eleganckie czajniki elektryczne ? Polecacie jakieś?
  • Jak zadbac o samochód? Liczba postów: 12 Grupa: Trudne tema... Na pewno jak chcecie zadbać o wasze auto to warto mieć dobre ubezpieczenie dla niego. Te ubezpieczenie samochodu które macie na stronie będzie dobrym wyborem bo...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17642 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 430

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >