Inwestycja Dom w Dolinie Trzech Stawów w połowie ukończona

Inwestycja Dom w Dolinie Trzech Stawów w połowie ukończona

Katowicka inwestycja Dom w Dolinie Trzech Stawów jest już w połowie ukończona. Spółka Okam, która jest deweloperem projektu, chwali się iż prace nad pierwszym etapem zakończy na dwa miesiące przed planowanym terminem. Czytaj dalej

 

Obecnie realizowany jest I etap inwestycji, w którym zaplanowano 99 mieszkań, 8 lokali usługowych, wielostanowiskowy parking i komórki lokatorskie w podziemiu oraz luksusowe lobby na parterze budynku. Generalny wykonawca Hochtief Polska wykonał już ponad 50% prac nad I etapem inwestycji. W czerwcu (cztery tygodnie przed czasem), zakończono prace nad konstrukcją pierwszych dwóch budynków – wykonano stan surowy otwarty wraz z pokryciem dachu.

 

Czytaj również: Zakup mieszkania pod wynajem

 

Obecnie trwają prace nad elewacją budynku, montowana jest ślusarka okienna i balkonowa oraz rozpoczęto murowanie elewacji klinkierowej. Na październik planowane jest zakończenie prac nad stanem zamkniętym budynków. Równoległe toczą się prace wewnątrz budynków, wykonywane są ścianki działowe i instalacje. Aktualnie inwestycja wchodzi w ostatni etap realizacji – wykańczanie. Dom w Dolinie Trzech stawów zostanie ukończony przed planowanym terminem, czyli na przełomie I i II kwartału 2014 roku.

 

 

Głównym atutem inwestycji Spółki Okam Capital jest wyjątkowa lokalizacja w samym centrum Katowic, łącząca sąsiedztwo centrum biznesowego, kulturalnego i turystycznego z dużymi możliwościami rekreacji. O wyjątkowości tego miejsca świadczy niezwykły krajobraz – starodrzew i tereny rekreacyjne: korty tenisowe, boiska sportowe, klub fitness, plac zabaw dla dzieci, a także liczne ścieżki rowerowe oraz stawy z prawdziwymi łowiskami. To idealne miejsce dla osób ceniących życie w centrum dużego miasta, pragnących uczestniczyć w ważnych wydarzeniach społeczno-kulturowych, a zarazem poszukujących bliskości natury.

 

Czytaj również: Zakończyła się budowa osiedla Alpha w Warszawie

 

Jak podaje inwestor – Dom w Dolinie Trzech Stawów znalazł już nabywców na 35% dostępnych apartamentów. 

Źródło: Kostrzewa PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17350 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >