Jak ułatwić sobie podlewanie roślin ogrodowych? Pistolety zraszające.

Jak ułatwić sobie podlewanie roślin ogrodowych? Pistolety zraszające.

Zraszanie i podlewanie roślin czy kwiatów to najważniejsza czynność związana z ich pielęgnacją i uprawą. Rośliny najwięcej wody potrzebują wiosną i latem do wzrostu, wypuszczania pąków i zawiązywania owoców. Czytaj dalej

 

Pogoda nie zawsze  dostarcza potrzebnej ilości wody w postaci deszczu i wtedy to my musimy pomóc naszym roślinom…

Podlewanie kwiatów ogrodowych za pomocą węża wymaga przestrzegania pewnych zasad. Strumień wody powinien być słaby i delikatny, by nie niszczył roślin ani podłoża. Marka GARDENA oferuje całą gamę końcówek i pistoletów zraszających zarówno do podlewania, jak i zraszania roślin ogrodowych.

 

Odpowiedni model dla każdego

Pistolety zraszające marki GARDENA zostały podzielone na 3 kategorie:
- CLASSIC – to klasyczne produkty do małych ogrodów i tarasów, są wygodne w użytkowaniu dzięki elementom z miękkiego tworzywa sztucznego.

 

 

- COMFORT – to ergonomiczna linia wzornicza z komfortowym wyposażeniem do średnich i dużych ogrodów. Gwarantuję łatwą regulację i wybór funkcji, a uchwyt z elementami z tworzywa sztucznego zapewnia wygodną obsługę.

 

- PREMIUM – to nowoczesna linia wzornicza do tarasów i różnego typu ogrodów. Idealna w obsłudze dzięki optymalnemu wyważeniu. Posiada uchwyt z elementami z tworzywa sztucznego dla zapewniania jeszcze większej wygody.

 

Bez względu na to, czy to model Classic, Comfort czy Premium, wszystkie są poręczne i świetnie leżą w dłoni, dzięki elementom z miękkiego tworzywa sztucznego.

 

Czytaj również: Sprzęt ogrodniczy - konserwacja i przechowywanie w okresie zimowymAsortyment końcówek zraszających GARDENA wyróżnia się:
- wykonaniem, zgodnym z oczekiwaniami użytkownika,
- spełnieniem wysokich wymagań rynku,
- dużym uznaniem użytkowników,
- ergonomiczną i funkcjonalną linią wzorniczą.Dobierz swoją końcówkę zraszającą:

GARDENA Classic zraszacz natryskowy
Idealny do podlewania roślin doniczkowych i całych powierzchni. Posiada bezstopniowo regulowany i zamykany strumień wody.

 

 

GARDENA Comfort pistolet zraszając z perlatorem
Stworzony do podlewania roślin doniczkowych. Zapewnia dwa rodzaje strumienia, natryskowy i perlisty. Bezstopniowa regulacja przepływu wody. Wyposażony w ergonomiczny uchwyt z blokadą pracy ciągłej oraz w miękki, elastyczny pierścień ochronny na główce zraszacza.

 

Czytaj również: Trafiony prezent dla miłośników ogrodnictwa

 

 

GARDENA Premium wielofunkcyjny metalowy pistolet zraszający
Komfortowy model do podlewania i czyszczenia. Wykonanie z metalu i tworzywa sztucznego oraz optymalne wyważenie urządzenia zapewnia wygodną obsługę. Posiada cztery rodzaje strumienia: natryskowy, perlist, punktowy i płaski. Bezstopniowa regulacja przepływu wody. Wyposażony w uchwyt z wygodną blokada pracy ciągłej.

 

Źródło: ComPress S.A. / budnet.pl

Zobacz galerie zdjęć

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 15826 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 261

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >