Jaką ławkę wybrać?

Jaką ławkę wybrać?

Zbliżają się wakacje i okres urlopowy. Nasze miejscowości zaczną odwiedzać turyści i znajomi.

Warto zastanowić się jak upiększyć otoczenie, aby pozostawiało wrażenie miejsca miłego i estetycznego, do którego chce się wracać. Spośród szerokiej gamy produktów, jakie oferuje nasza firma, chcielibyśmy dziś szczególnie polecić ławki Tallin i kosze Agora z daszkiem.
 
Ławka Tallin należy do grupy produktów Nowoczesny design. Łączy w sobie elementy nowoczesnego stylu z rozwiązaniami umożliwiającymi jej stosowanie niemal w każdych warunkach i krajobrazie. Ważną cechą wyrobu jest jego zdolność do odnawiania charakteru przestrzeni i czynienia go bardziej współczesnym.
Kosz Agora z daszkiem, jest bardzo popularnym produktem ze względu na swoje walory funkcjonalne i klasyczną stylistykę. Umiejscowiony w reprezentacyjnych miejscach, podkreśla ich charakter zachowując jednocześnie elegancję otoczenia.
 
Daszek kosza będąc jednocześnie elementem dekoracyjnym produktu zabezpiecza jego wnętrze przed deszczem i zwiększa znacznie trwałość wyrobu. Obydwa produkty są autorskimi rozwiązaniami Komserwis. Podobnie jak inne wyroby, charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością. Powyżej prezentujemy zdjęcia produktów i zachęcamy jak zwykle do kontaktu i wymiany opinii.
Źródło: Komserwis PPH / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zebranej deszczówki

Społeczność budnet.pl ma już 19274 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >