Kanapy z VIP klasą

Kanapy z VIP klasą

Starannie wyselekcjonowane modele kanap z kolekcji marki ETAP SOFA z portfolio grupy IMS, utworzyły jedyną w swoim rodzaju strefę VIP podczas MOTOR SHOW w Poznaniu.

 

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się kolejna edycja największej imprezy motoryzacyjnej w kraju  - MOTOR SHOW.  Na terenie wystawowym w aż w siedmiu pawilonach można było podziwiać prawie 580 różnych modeli samochodów, motocykli oraz innych pojazdów. Odwiedzający mogli zobaczyć, dziesięć polskich premier rynkowych. Goście mieli okazję podziwiać także dwie marki, które dotychczas nie prezentowały się na MOTOR SHOW - Ferrari oraz Lotus. Organizatorzy przygotowali całe mnóstwo dodatkowych atrakcji m.in. Miasteczko Wyścigowe, wystawę zabytkowych Fordów Mustangów czy Salon Carvingowy.

 

Czytaj również: Młodzieżowe meble

 

Najważniejsi goście, mogli w przerwie pomiędzy atrakcjami odpocząć w strefie relaksu, na którą składały się najbardziej efektowne modele sof i kanap z oferty ETAP SOFA: Bentley, Frizzante i nowość w ofercie producenta - model Basic. Dzięki zaangażowaniu IMS Group zgromadzeni goście mogli wypocząć i w bardzo komfortowych warunkach podziwiać ekspozycje targowe.

 

 

- Strefa VIP cieszyła się ogromnym powodzeniem pośród zwiedzających. Eleganckie bryły naszych stylowych modeli w oprawie w skórach białej, czarnej i szarej stworzyły wyjątkowe miejsce, adekwatnie podkreślając rangę imprezy – mówi Artur Grabowski, Brand Manager marki Etap Sofa. To kolejne prestiżowe wydarzenie, w tym roku, w które zaangażowała się Grupa IMS.

Źródło: Black&White PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 16320 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 123

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >