Klasyczny gatunek drewna

Klasyczny gatunek drewna

Klasyczny gatunek drewna stylowo nadgryziony zębem czasu to doskonały sposób na nadanie podłodze indywidualnego charakteru. Aby uzyskać ten efekt, nie trzeba czekać, aż deski podłogowe szlachetnie się zestarzeją.

 

Można zwrócić się w stronę gotowych produktów, które dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości surowców i poddaniu ich specjalistycznej obróbce, wyglądem przypominają podłogi z tradycyjnych dworów. Przykładem takiego produktu jest Finishdeska Dąb Thermo Antyk firmy FINISHPARKIET.To podłoga wykonana z tradycyjnego drewna dębowego. Charakteryzuje się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi, a także dużą odpornością na ścieranie.

 

Czytaj również: Czy biały kolor musi być zimny?

 

Finishdeska Dąb Thermo Antyk poddawana jest obróbce termicznej w temperaturze 200 stopni Celsjusza, dzięki czemu podłoga staje się wyjątkowo stabilna i twarda, a przez to bardzo odporna na eksploatację. Zabezpieczona została trzema warstwami olejowosku. Podłoga wykończona w ten sposób nie wymaga cyklinowania, a w celu renowacji wystarczy ją umyć i powlec specjalistycznym środkiem.

 

 

Już po kilku godzinach od tego zabiegu można ją zacząć ponownie użytkować. Ponadto olejowosk nadaje jej delikatną tonację, która doskonale komponuje się z wyrazistym usłojeniem drewna dębowego. Na tę gotową podłogę producent przewidział 35-letnią gwarancję. 

 

Źródło: Sfera PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator paneli podłogowych

Społeczność budnet.pl ma już 17200 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 208

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >